Bilenlere ödül verildi

Malatya'da Petrol Ofisi ve Hürriyet İlköğretim Okulu ile Şahnahan Yeşil Konak öğrencileri bulmaca yarışmasına katıldılar.

Bilenlere ödül verildi Malatya Eğitim

Hz. Muhammed Konulu Bulmaca Yarışması Yoğun İlgi Gördü

Malatya Kent Konseyi Çocuk Meclisi “Kutlu Doğum Haftası” münasebeti ile hazırlamış olduğu ve içinde Peygamber Efendimizin hayatının ve hadislerinin yer aldığı kartela ile efendimizle ilgili soruların bulunduğu bulmacaları çözen Petrol Ofisi ve Hürriyet İlköğretim Okulu ile Şahnahan Yeşil Konak öğrencilerine hediyeler dağıttı.

Program çerçevesinde konuşan Petrol Ofisi İlköğretim Okulu Müdürü İhsan İzciler, “ Kent Konseyi daha önce dağıttığı bulmacalardan dolayı bugün okulumuzda hediyeler dağıttı. Bu projeden ve daha önce okulumuzda uyguladığımız “ Kitap Veren Ağaç Okunur” projesinden dolayı Kent Konseyi Genel Sekreterliğine teşekkür ediyorum.” dedi.

Kent Konseyi Çocuk Meclisine teşekkür eden Topsögüt İlköğretim Okulu Müdiresi Sonay İzciler, “ Bu tür etkinlikler çocukların bilgi düzeyini artırmakta ve geleceğe daha iyi bakmalarına sağlamaktadır. Çocuklara bu imkanları sağlayan Kent Konseyi’ne teşekkür ediyorum.” dedi.

Daha önceden Gençlik Merkezi tarafından yapılan desteği dile getiren Şahnahan Yeşil Konak Yöneticisi Bayram Adak, 100’e yakın öğrenciye verilen hediyelerden dolayı Kent Konseyine teşekkür etti.

Kartelaları okuyan ve bulmacaları çözen çocuklar, bu faaliyetin kendileri için çok faydalı olduğunu bulmaca ve kartela sayesinde Peygamber Efendimizin hayatı daha iyi öğrendiklerini dile getirerek, Çocuk Meclisi tarafından verilen hediyelerden duydukları memnuniyeti ifade ettiler.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 10
Bugün : 449
Bu Ay : 15497
Toplam : 15497

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom