İÜsenatosu Doğanşehir'de toplandı

Daha önce Kale, Arapgir, Darende, Hekimhan, Kuluncak ve Pütürge ilçelerinde toplanan İnönü Üniversitesi Senatosu, bu defa Doğanşehir’de toplandı.

İÜsenatosu Doğanşehir'de toplandı Malatya Haber

Mayıs ayı toplantısını Rektör Prof. Dr. Cemil Çelik başkanlığında Doğanşehir ilçesinde gerçekleştiren İnönü Üniversitesi Senatosu, gündemindeki konuları görüştü. Senato toplantısından sonra ise İnönü Üniversitesi Yönetim Kurulu toplantısı yapıldı.

Doğanşehir Belediyesi Beypınar Sosyal Tesisinde organize edilen toplantıya İlçe Belediye Başkanı Vahap Küçük ev sahipliği yaptı.

Toplantı sonrasında Rektör Prof. Dr. Cemil Çelik başkanlığındaki Üniversite Senatosu, İlçe Belediye Başkanı Vahap Küçük ve Malatya Girişim Grubu Yönetim Kurulu Üyesi Mehmet Kavuk’un katıldığı öğle yemeğinde bir araya geldiler.

İnönü Üniversitesi Senatosunun Doğanşehir’de toplanmasından dolayı yaşadıkları memnuniyeti dile getiren ve Rektör Prof. Dr. Cemil Çelik’e teşekkür eden Doğanşehir İlçe Belediye Başkanı Vahap Küçük, bu tür organizasyonların kendilerini onurlandırdığını belirtti.

Yaşı gereği kuruluşundan bugüne Üniversitenin tüm gelişimine tanıklık ettiğini ifade eden Malatya Girişim Grubu Yönetim Kurulu Üyesi Mehmet Kavuk, özellikle son dönemdeüniversite-şehir kaynaşması adına yürütülen bu ve benzeri faaliyetleri takdirle karşıladıklarını söyledi.

Üniversitenin ihtiyaç duyduğu birçok konuda sundukları katkılardan dolayı Doğanşehir İlçe Belediye Başkanı Vahap Küçük ve Malatya Girişim Grubu Yönetim Kurulu Üyesi Mehmet Kavuk’a teşekkür eden Rektör Prof. Dr. Cemil Çelik, “Keşke Sayın Vahap Küçük ve Mehmet Kavuk gibi değerler daha çok olsa ve biz de onlara hürmet etsek. Çünkü onlar, nezaket, tecrübe ve daha birçok konuda deneyim sahibi değerlerimizdir. Toplumumuzda kıymeti olan büyüklerimizdir.” dedi.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 8
Bugün : 186
Bu Ay : 4212
Toplam : 4212

Son Eklenen Firmalar

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI

Lojman Taksi

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom