İşgemde finans eğitimi verildi

Malatya 2.OSB İŞGEM’de, Çankaya Üniversitesi Bankacılık ve Finans Bölüm Başkanı Doç. Dr.Ece C. Akdoğan’ın eğitimci olarak katıldığı, finans eğitimi düzenlendi.

İşgemde finans eğitimi verildi Malatya Ekonomi

Malatya 2. OSB İŞGEM, İŞGEM’de yer alan girişimcilerin katıldığı ve “Fiyatlandırma, Alacak Yönetimi, Satın Alma, Lojistik ve Stok yönetimi” konularının işlendiği “Finans Eğitimi” düzenlendi. Malatya 2.OSB İŞGEM’de yer alan girişimcilerin katıldığı eğitim 16.05.2016 tarihinde başlayıp, 18.05.2016 tarihinde sona erdi ve üç gün sürdü.

Malatya 2.OSB İŞGEM toplantı salonunda düzenlenen Finans eğitimi programında, Çankaya Üniversitesi Bankacılık ve Finans Bölüm Başkanı Doç. Dr. Ece C. Akdoğan “fiyatlandırma yönetimi, alacak yönetimi, satın alma yönetimi, lojistik ve stok yönetimi konularında” girişimcilerin sorularını cevapladı ve iş hayatında karşılaşılan sorunlar üzerinde durdu.

Malatya 2.OSB İŞGEM Müdürü Necip CENGİL yaptığı açıklamada “ Bugüne kadar 2.OSB İŞGEM olarak, girişimcilerimize yönelik eğitimlerimiz çeşitli eğitimler verdik, eğitimlerimiz devam edecek. 2 OSB’de yer alan firmalar, ilimizden gelecek talepler doğrultusunda da eğitimler düzenleyebiliriz. Bu konudaki taleplere açığız” dedi.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 8
Bugün : 391
Bu Ay : 1646
Toplam : 1646

Son Eklenen Firmalar

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI

Lojman Taksi

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom