Başkan Çakır'a ziyaret

Bem-Bir-Sen Genel Başkan Yardımcısı Medeni Sevinç, Malatya Büyükşehir Belediye Başkanı Ahmet Çakır’a nezaket ziyaretinde bulundu.

Başkan Çakır'a ziyaret Malatya Haber

12 Mayıs Perşembe günü gerçekleşen ziyarete Memur-Sen Malatya Şube Başkanı Kerem Yıldırım ile Bem-Bir-Sen Malatya Şube Başkanı Hüseyin Hanbay ve teşkilat üyeleri de eşlik etti.

Malatya’ya her gelişinde farklı güzelliklerle karşılaştıklarını belirten Bem-Bir-Sen Genel Başkan Yardımcısı Medeni Sevinç, yaptığı konuşmada, memlekete ve millete hayırlı hizmetler yapan Büyükşehir Belediye Başkanı Ahmet Çakır’a teşekkür etti. Malatya Büyükşehir Belediyesi’nin Türkiye’de örnek belediyecilik yaptığını kaydeden Sevinç özetle şunları söyledi:

 “Malatya Büyükşehir Belediyemiz kamu çalışanları adına her zaman sendikal talebimizde bizleri nazarı dikkate alarak, çalışanların hak ve emeklerini değerlendirmekte, Sosyal Denge Sözleşmesi noktasında sürekli bizimle beraber olmaktadır. Ayrıca yöre insanı olmamızdan dolayı her zaman Malatya’mıza gelişte farklı güzelliklerle karşılaşıyoruz. Memleketimize, milletimize hayırlı hizmetler yaptıklarından dolayı Büyükşehir Belediye Başkanımızı, teşekkür etme noktasında ziyaret ediyoruz. Başarılarını kutluyoruz.

Biz böyle güzel insanlarla çalışmaktan şeref duyuyoruz. Gerçekten Türkiye’mizde örnek belediyecilik yapan, önde yürüyen bir belediyemiz olmasından dolayı kendisinden Allah razı olsun. Başarılar diliyorum. Bu güzel hizmetler hepimize fayda getiriyor.”

Çakır: Temel hedeflerimize ekiple birlikte yürüyoruz

Ziyaretten dolayı duyduğu memnuniyeti dile getiren Büyükşehir Belediye Başkanı Ahmet Çakır ise Belediyeciliğin çok önemli olduğunu belirterek, “Temel hedefimiz olan hemşerilerimize daha kaliteli, sağlıklı, güzel hizmetlere yürürken bir takımla, ekiple birlikte yürüyoruz. Çalışan bütün arkadaşlarımız bizim Malatya’ya birlikte hizmet ettiğimiz arkadaşlarımız. Dolayasıyla çalışan arkadaşlarımızın haklarını korumamız, önemli görevlerimizden biri. Son dönemlerde sendikacılık anlayışında –olması gereken- değişiklikler yaşanıyor. Onlar da toplumsal sorumluluğun, ülkenin birlik ve beraberliğinden tutun da her açıdan sorumlu olduklarının farkında bir sendikacılıkla bu ülkenin kalkınmasına katkı sağlıyorlar. Bu anlayışta olan sendikaları tebrik ediyorum. Bu ülke hepimizin ülkesi. Adaletli olmak her şeydenönemli. Bütün yöneticiler ve idareciler bu gözle bakabilirse, en doğruyu, şehrimiz ve çalışanlarımız için yapmış olacağız. Bunu son zamanlarda sendikalarda görmek ülkemiz adına bizi mutlu ediyor” şeklinde konuştu.

Ziyaret sırasında Bem-Bir-Sen Genel Başkan Yardımcısı Medeni Sevinç, Büyükşehir Belediye Başkanı Ahmet Çakır’a sendika yayınları ile porselen fincan takımı hediye etti.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 5
Bugün : 663
Bu Ay : 4689
Toplam : 4689

Son Eklenen Firmalar

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI

Lojman Taksi

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom