Anneler günü piknikte kutlandı

Malatya Büyükşehir Belediyesi tarafından Anneler Günü Buluşması programı düzenlendi. Piknikte bir araya gelen anneler, çocuklarıyla birlikte doyasıya eğlendi.

Anneler günü piknikte kutlandı Malatya Güncel

Malatya Büyükşehir Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Dairesi Aile ve Sosyal İşler Şube Müdürlüğü tarafından Anneler Günü Buluşması programı düzenlendi. Piknikte bir araya gelen anneler, çocuklarıyla birlikte doyasıya eğlendi.

Battalgazi Fırat Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Sosyal Tesisleri’nde düzenlenen pikniğe Büyükşehir Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Dairesi Aile ve Sosyal İşler Şube Müdürü Gülay Zengin, Çiğdem Tozkoparan Kadın Kültür ve Spor Merkezi ile MADEM koordinatör ve personelleriyle gönüllüleri katıldı. Özellikle Çiğdem Tozkoparan Kadın Kültür ve Spor Merkezi gönüllülerinin yoğun ilgi gösterdiği piknikte, katılımcılar gönüllerince eğlendi.

Başkan Çakır’a teşekkür

Anneler Günü pastasının da kesildiği etkinlik programında aileler gönüllerinde eğlenirken, Büyükşehir Belediyesi’nin sosyal bu tür sosyal projelerinden dolayı Büyükşehir Belediye Başkanı Ahmet Çakır’a teşekkür ettiler.

Programda ayrıca annelere karanfil de hediye edildi.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 1
Bugün : 1
Bu Ay : 1
Toplam : 1

Son Eklenen Firmalar

Malatya Metro Market

FİRMA DETAYI

Malatya Yorgan Yıkama ve Köpüme

FİRMA DETAYI

Simge Teknik Servis

FİRMA DETAYI

Kardeşler Sakatat Asis Et Gıda

FİRMA DETAYI

Ağabey Deri

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom