Kita fuarı'na yoğun ilgi var

Büyükşehir Belediye binası arkasındaki fuar alanında açılan Kitap Fuarı, geçmiş yıllarda olduğu gibi bu yıl da vatandaşlar tarafından yoğun ilgi görüyor.

Kita fuarı'na yoğun ilgi var Malatya Kültür-Sanat

Her gün 10.00 - 22.00 saatleri arasında ziyaretçilerini ağırlayan Kitap Fuarına, toplamda 300 yazar ile 375 yayınevi katılırken, yurtdışından da onlarca katılım bulunuyor.

Malatya Büyükşehir Belediyesi Kültür A.Ş. organizesinde 10 Mayıs Salı günü açılan 5. Anadolu Kitap Fuarı’nda yüzde 50’ye varan indirimler de uygulanıyor.

Türkiye’nin yüzlerce ünlü yazar ve yayınevinin katıldığı Kitap Fuarı’nda kitap standlarının yanı sıra imza etkinliği, söyleşi, panel, konferans, şiir gecesi gibi 700 dolayında da etkinlik yapılıyor.

%50’ye varan indirimler

Türkiye’nin yanı sıra yurtdışından gelen yayınevleri 5. Anadolu Kitap Fuarı’nda kitap satışlarında büyük indirimler uyguluyor. 7’den 70’e her kesime hitap eden yayın organlarında yüzde 50’ye varan indirimler yapılırken, vatandaşlar yüzlerce seçenek arasında ihtiyaç duyduğu veya beğendiği yayınları çok uygun fiyatlara alıyorlar.

Kitap Fuarı yanında açılan kafeterya ve toplantı salonlarında, vatandaşlar bir taraftan söyleşilere katılırken, bir taraftan da ikramlar eşliğinde kitaplarını okuyorlar.

 

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 5
Bugün : 215
Bu Ay : 4241
Toplam : 4241

Son Eklenen Firmalar

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI

Lojman Taksi

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom