Okullara kitap hediye edildi

Çiğdem Tozkoparan Kadın Kültür ve Spor Merkezi tarafından düzenlenen Kitap Toplama Kampanyası kapsamında temin edilen kitaplar okullara hediye edildi.

Okullara kitap hediye edildi Malatya Haber

Toplanan kitapların bir bölümünün daha önce Taştepe Mahallesi’ndeki 100.Yıl İmam Hatip Ortaokulu’na hediye edilmesinden sonra diğer kitaplar da Görgü Ortaokulu’na hediye edildi. Kitapların teslim töreninde konuşan Büyükşehir Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Dairesi Aile ve Sosyal İşler Şube Müdürü Gülay Zengin, en güzel hediyenin kitap olduğunu söyledi. Büyükşehir Belediye Başkanı Ahmet Çakır’ın talimatları doğrultusunda çalışmalarını sürdürdüklerini anlatan Zengin, “Şube Müdürlüğümüze bağlı Çiğdem Tozkoparan Kadın Kültür ve Spor Merkezi’nce düzenlenen Kitap Toplama Kampanyası ile topladığımız kitapları okullarımıza hediye ettik. Kitap bağışçılarına teşekkür ediyoruz. İnşallah, öğrencilerimiz kitaplardan istifade ederler. Böylece bir nebze de olsa kendilerine katkı sunmuş oluruz” diye konuştu.

Yeşilyurt İlçesi Görgü(Cafana) Mahallesi’nde bulunan Görgü Ortaokulu’nun Müdürü Tayfur Erdoğan ise kitapların hediye edilmesinden dolayı duyduğu memnuniyeti dile getirerek yetkililere teşekkür etti.

İçerisinde ansiklopedi gibi pek çok kaynak eserin bulunduğu kitaplar, okul idarecileri ile birlikte okul kütüphanesine yerleştirildi.

Öğrencilere TEOG semineri

Kitapların teslimi dolayısıyla yapılan okul ziyaretinde ayrıca Malatya Büyükşehir Belediyesi Aile Danışma ve Destek Merkezi (MADEM) Koordinatörü Yusuf Ziya Aysundu tarafından öğrencilere TEOG bilgilendirme semineri verildi.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 5
Bugün : 527
Bu Ay : 4928
Toplam : 4928

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom