Kadın meclis üyeleri darende'de

Malatya Kent Konseyi Kadın Meclisi organizasyonunda kadınların Malatya’nın tarihi ve doğal güzelliklerini tanıtmak amacıyla Darende ilçesine gezi düzenlendi.

Kadın meclis üyeleri darende'de Malatya İlçe

Kadın Meclisi üyelerinin katıldığı günübirlik gezi kapsamında Darende İlçesi’ndeki Somuncu Baba Külliyesi, Hasan Gazi Türbesi, Günpınar Şelalesi ve şehitlik ziyaret edildi.

Kent Konseyi Kadın Meclisi Başkanı Saliha Bulut, kadınların her alanda bilinçlenmesine katkı sağlamak adına çalışmalar yapmaya gayret gösterdiklerini belirterek, kadınların sosyal ve kültürel gelişimlerine katkı sağlayacak gezi programlarına da önem verdiklerini söyledi.

Bulut, yıl boyunca yapmış oldukları çalışmaların yorgunluğunu atmak, tarihi ve kültürel mekânları kadın meclisi üyeleri ile buluşturmak ve Malatya’nın güzelliklerini kadınlara tanıtmak amacıyla Darende gezisi düzenlediklerini söyleyerek, “Bizlere bu imkânları sunan Kent Konseyi Genel Sekreteri Abdullah Pektaş’a çok teşekkür ediyoruz” dedi

Geziye katılan kadın meclisi üyeleri düzenlenen geziden duydukları memnuniyeti ifade ederek, Kent Konseyi Genel Sekreterliğine teşekkür ettiler.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 17
Bugün : 745
Bu Ay : 4771
Toplam : 4771

Son Eklenen Firmalar

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI

Lojman Taksi

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom