Fuarlar Şehri Malatya

Malatya Büyükşehir Belediye Başkanı Ahmet Çakır, 10. Doğu ve Güneydoğu Anadolu Tarım Teknolojileri, Makine Hayvancılık ve Gıda fuarını gezip, firma yetkilileriyle görüşüp, vatandaşlarla sohbet etti. Geziye bazı meclis üyeleri ve daire başkanları da eşlik ettiler.

Fuarlar Şehri Malatya Malatya Güncel

Tarım fuarı ile ilgili açıklamalarda bulunan Büyükşehir Belediye Başkanı Ahmet Çakır, fuara bu yıl ilginin beklentilerin üzerinde olduğunu söyledi.

Firma temsilcilerinin gösterilen ilgiden memnun olduğunu ifade eden Başkan Çakır, “Bu yıl 10. düzenlediğimiz fuarımıza sadece Malatya değil, bölge şehirleri ve Türkiyenin diğer kentlerinden gelenlerde var. Malatyalı çiftçilerimizi tarım teknolojileriyle buluşturduğumuz gibi, sağlıklı ve katkısız sofralarda olması gereken besinleride hemşerilerimizle buluşturduk. Hemşerilerimiz de fuarımıza yoğun ilgi gösterdiler. Gezdiğim her standta katılımcılar gösterilen ilgiden memnun olduklarını ifade ettiler. Bu da bizleri sevindiriyor. Tarım ve sanayi şehri Malatya aynı zamanda bölgesinde lider fuarlar şehri oldu. Bu trendi her yıl bir üste çıkaracağız” dedi.

 

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 6
Bugün : 327
Bu Ay : 18512
Toplam : 26470

Son Eklenen Firmalar

Malatya Metro Market

FİRMA DETAYI

Malatya Yorgan Yıkama ve Köpüme

FİRMA DETAYI

Simge Teknik Servis

FİRMA DETAYI

Kardeşler Sakatat Asis Et Gıda

FİRMA DETAYI

Ağabey Deri

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom