Çakır'dan Kutlu Doğum Haftası Mesajı

Malatya Büyükşehir Belediye Başkanı Ahmet Çakır, Kutlu Doğum Haftası dolayısıyla bir mesaj yayınlayarak, bu haftanın millet olarak birlik ve beraberliğimizin artmasına vesile olmasını diledi.

Çakır'dan Kutlu Doğum Haftası Mesajı Malatya Haber

Diyanet İşleri Başkanlığı tarafından bu yıl Kutlu Doğum Haftası temasının ‘Tevhid ve Vahdet Gelin Birlik Olalım’ olarak belirlendiğini hatırlatan Başkan Çakır, mesajında şunlara değindi:

Kardeşlik, hoşgörü ve adalet gibi değerlerin elçisi olan Peygamber Efendimiz, hayatı boyunca insanları doğruluğa, iyiliğe, yardımlaşmaya ve birlik olmaya teşvik etmiştir. Peygamber Efendimizin güzel ahlakı, birlik, beraberlik ve yardımlaşma duygularımızın güçlenmesi bakımından bizim için en önemli rehberdir. Dünya’nın birçok yerinde acıların, gözyaşı ve zulmün yaşandığı günümüzde, Peygamberimizin merhamet etmeye ve müsamaha göstermeye yönelik insanlığa sunduğu zengin mirastan yararlanmak gerekmektedir.

Başta hemşerilerim olmak üzere ülkemizin ve tüm İslam aleminin Kutlu Doğum Haftası’nı tebrik eder, ülkemizdeki barış ve huzur ortamının tesisine, bütün dünyada akan gözyaşı ve acıların dinmesine, birlik ve beraberliğimizin daha da artmasına vesile olmasını dilerim.


 

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 16
Bugün : 217
Bu Ay : 217
Toplam : 217

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom