Muay Thai Antrönörlük Kursu Tamamlandı

Muay Thai federasyonu 2016 yılı Faaliyet programında yer alan ve Malatya’da 01-11 Nisan 2016 Tarihleri arasında yapılan MuayThai 1. Kademe Yardımcı Antrenörlük kursu başarılı bir şekilde tamamlandı.

Muay Thai Antrönörlük Kursu Tamamlandı Malatya Spor

MuaytThai il temsilcisi Hüseyin YALÇIN yapmış olduğu açıklamada; Muaythai 1.Kademe yardımcı Antrenörlük kursu, Kurs Müdürümüz ve Milli Takım Antrenörümüz Ramazan Yavuz başkanlığında yapıldı. Muaytthai İl temsilcisi Hüseyin YALÇIN konu ile ilgili açıklamasına şöyle devam etti;

MuayThai 1. Kademe Antrenörlük kursunun İlimizde açılması bizleri mutlu etmiştir. Kursun açılmasında bizleri destekleyen MuayThai Federasyonuna, Gençlik spor il Müdürüne, Spor Şube Müdürüne ve Milli takım Antrenörümüz Ramazan YAVUZ hocamıza üstün gayret ve çabalarından dolayı çok teşekkür ediyorum. Ayrıca İnönü üniversitesinden Kurs öğretim elemanı olan değerli hocalarımız kursiyerlere bilgilerini aktardılar. Muaythai Teknik Direktörü Yılmaz ÇEKEN, Milli Takım Antrenörü Ömer UĞUR ve Milli Takım Antrenörü Selahattin OMAÇ teknik taktik olarak kursiyerleri en iyi şekilde eğittiler.Bütün katılımcılara teşekkür ediyorum dedi.

Kurs bitiminde başarılı olan kursiyerlerimize; Federasyonumuzca; MuayThai 1. Kademe Yardımcı Antrenörlük belgesi verilecektir. Bütün kursiyerlerimize şimdiden hayırlı olsun dedi.


 

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 16
Bugün : 746
Bu Ay : 4772
Toplam : 4772

Son Eklenen Firmalar

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI

Lojman Taksi

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom