Malatya'nın İş Dünyası Değerlendirildi

Yeşilyurt Belediye Başkanı Hacı Uğur Polat, ANESİAD Yönetim Kurulunu ve Genel Başkanı Ali Kılavuz’u makamında ağırladı.

Malatya'nın İş Dünyası Değerlendirildi Malatya Haber

Çeşitli ziyaretlerde bulunmak amacıyla Malatya’ya gelen ANESİAD Yönetim Kurulu Genel Başkanı Ali Kılavuz beraberinde ANESİAD Malatya Şube Başkanı Resul Kocamaz ve Yönetim Kurulu üyeleriyle Başkan Polat’ı ziyaret etti.

Türkiye’de son yaşanan ekonomik gelişmeler ve Malatya iş dünyasının değerlendirildiği ziyarette konuşan ANESİAD Yönetim Kurulu Genel Başkanı Ali Kılavuz, Belediye Başkanı Hacı Uğur Polat’ın göreve geldiği günden itibaren başarılı hizmetlerde bulunduğunu, ilçeyi geleceğe taşıyacak projeleri takdirle karşıladıklarını ifade etti.

POLAT, “ANESİAD AHİLİK KÜLTÜRÜNÜ YAŞATAN BİR KURULUŞUMUZDUR”

ANESİAD’ın ülke ekonomisine yön veren saygın kuruluşlar arasında yer aldığını ifade eden Yeşilyurt Belediye Başkanı Hacı Uğur Polat, “ANESİAD Yönetim Kurulu Genel Başkanı Ali Kılavuz ve Yönetim Kurulunu Belediyemizde ağırlıyoruz, kendisine ve ekibine bu nazik ziyaretlerinden ötürü teşekkür ediyorum. ANESİAD’ın sanayici, işadamı ve esnafları aynı çatı altında birleştiriyor olması farklılık ve güzelliktir. ANESİAD bizim medeniyet ve geleneklerimizde ahilik kültürünü yayan, bu kültür çerçevesinde hizmetlerini ortaya koyan, çalışmalarını her zaman takip ettiğimiz önemli bir kuruluşumuzdur. Genel Başkanımıza ve Yönetim Kuruluna çalışmalarında başarılar diliyorum” dedi.

POLAT, “SANAYİ VE TARIM KENTİNE TÜM YATIRIMCILARIMIZI BEKLİYORUZ”

Malatya’nın iş dünyası üzerine düşüncelerini paylaşan Başkan Polat, tüm yatırımcıları Malatya’ya davet ederken “Malatya sanayi açısından çok sağlam temelli olan bir kenttir. İkinci organize sanayimizde yer kalmadı, üçüncü organize sanayi bölgesinin kamulaştırılmasıyla ilgili hükümetimiz çok ciddi destek veriyor. Özellikle işadamlarımız ve sanayicilerimizin Malatya’ya gelip yatırım yapması bizim adımıza büyük önem taşımaktadır. Esnaf, işadamı ve sanayicilerimize kapılarımız sonuna kadar açıktır, gelip gönül rahatlığıyla burada yatırım alanları oluşturabilirler. Malatya sanayi ve tarım kentidir, sosyal yaşantı açısından modern bir şehir hayatı mevcuttur. Yatırımcıları ilimize bekliyoruz. Bir yandan kendi iş alanlarını kurarken bir yandan da ülkemizin ekonomik istikrarına katkı sağlayacak ihracatları hayata geçiren işadamlarımız ve sanayicilerimiz ülkemizin gizli kahramanlarıdır ”dedi.

Konuşmalardan sonra ANESİAD Yönetim Kurulu Genel Başkanı Ali Kılavuz, Başkan Polat’a teşekkür plaketi takdim etti.

BEDDİÜZZAMAN CAMİ DERNEĞİ YÖNETİMİNDEN ZİYARET

Beddiüzzaman Cami Derneği Başkanı Fevzi Alaca ile Yönetim Kurulu üyeleri Belediye Başkanı Hacı Uğur Polat’ı ziyaret ederek bir süre görüştü.

 

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 4
Bugün : 4
Bu Ay : 7127
Toplam : 11876

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom