Bazı Caddelerin Çalışmaları Tamamlandı

Malatya Büyükşehir Belediyesi Su ve Kanalizasyon İdaresi (MASKİ) Genel Müdürlüğü, Malatya genelinde içmesuyu, kanalizasyon ve yağmursuyu drenaj hattı çalışmalarına aralıksız devam ediyor.

Bazı Caddelerin Çalışmaları Tamamlandı Malatya Haber

Çalışmalar kapsamında Çöşnük Mahallesi Yusuf Özal ve Eşref Bitlis Caddesi’nde yapılan çalışmalar hakkında bilgiler veren Malatya Büyükşehir Belediyesi MASKİ Genel Müdürü Dr. Özgür Özdemir, her iki mahallede 2092 metre yağmursuyu drenaj hattı ve 6.368 metre içmesuyu şebeke hattı çalışmasının tamamlandığını belirtti.

MASKİ’nin mesai gözetmeden çalışmalarını sürdürdüğünü kaydeden MASKİ Genel Müdürü Dr. Özgür Özdemir, “Yusuf Özal Caddesi’nde 2.133 metre duktil borularla sağlam bir içmesuyu alt yapısı oluşturduk. Ayrıca 9 adet abone yenileme ve 18 adet şebeke vana montajı çalışması, 816 metre yağmursuyu ızgara bağlantı hattı çalışması, 869 metre yağmursuyu hattı döşeme çalışması, 30 adet yağmursuyu baca çalışması yaptık.

Eşref Bitlis Caddesi’nde ise, 3.785 metre içmesuyu hattı döşeme çalışması, 61 adet abone yenileme çalışması, 18 adet şebeke vana montajı, 1 adet yangın hidrantı montajı, 1.223 metre yağmursuyu drenaj hattı çalışması ve 18 adet yağmursuyu ızgara yerleştirme çalışması gerçekleştirdik. Her iki mahallemizin içmesuyu, kanalizasyon ve yağmursuyu drenaj hattı çalışmalarını tamamladık. Tüm mahallelerimizde modern bir alt yapı oluşturma adına çalışmalarımıza devam ediyoruz” dedi.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 3
Bugün : 64
Bu Ay : 3037
Toplam : 3037

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom