Milletin Gönlünde Müstesna Bir Yere Sahiptir

Yeşilyurt Belediye Başkanı Hacı Uğur Polat, 10 Nisan Polis Haftası nedeniyle yayınladığı kutlama mesajında “Polis Teşkilatımız ülkemizdeki düzenin, temel hak ve özgürlüklerin korunması, huzur, güven ortamının sağlanması gibi önemli görevler üstlenmiştir” dedi.

Milletin Gönlünde Müstesna Bir Yere Sahiptir Malatya Haber

171. kuruluş yıl dönümünü kutlayan Emniyet Teşkilatını tebrik eden Belediye Başkanı Hacı Uğur Polat, “Cumhuriyetimizin en köklü kurumlarından biri olan Polis Teşkilatımız ülkemizdeki düzenin, temel hak ve özgürlüklerin korunması, huzur, güven ortamının sağlanması gibi önemli görevler üstlenmiştir.

Polis teşkilatımız huzur ve güvenliğimizi sağlarken gücünü halktan ve kanunlardan alarak yapmaktadır. Güvenlik güçlerimiz Polisimiz, görevini her zaman fedakarca yapmış, gerektiğinde canını vererek, görevlerini yerine getirmiş, bundan dolayı da toplumumuzun güven ve takdirini kazanmıştır.

Her anlamda köklü bir deneyim ve birikime sahip Emniyet Teşkilatımız, modern koşulların gerektirdiği her türlü teknik ve idari donanıma sahip olarak, başarılı hizmetler vermeye devam etmektedir.

Halkın huzuru, güvenlik ve asayişin temini, devletimizin bütünlüğü için cefakarca hizmet veren Emniyet Teşkilatımızla gurur duyuyoruz. Ülkemizin köklü kurumlarından biri olan Polis Teşkilatımızın çok değerli mensupları vatandaşlarımızın huzur ve güveni için ülke çapında büyük bir fedakarlık göstererek, mesai mefhumu bilmeden, gece gündüz “huzur ve güven” için çalışarak, halkımızın destek, güven ve takdirini kazanmıştır.

Bu duygu ve düşüncelerle Polis Teşkilatımızın 171. yıl dönümü dolayısıyla görevi başında şehit düşen polislerimize Allah’tan rahmet, gazilerimize şükranlarımı sunuyorum. Emniyet Teşkilatımızın değerli mensuplarına sağlık ve başarı diliyor, her daim güvenlik birimlerimizin görevlerinde yardımlarını esirgemeyen kıymetli Malatya ve Yeşilyurtlu hemşerilerime teşekkür ediyorum” dedi.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 17
Bugün : 97
Bu Ay : 97
Toplam : 97

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom