Tüfenkçi, Beyoğlu Heyetini Kabul Etti

Gümrük ve Ticaret Bakanı Bülent Tüfenkci, İstanbul Gümrük ve Ticaret Müdürlüğü’nde yönetim kurulunda Arka Sokaklar dizisinin Rıza Babası olarak bilinen oyuncu Zafer Ergin’in de olduğu Beyoğlu Güzelleştirme ve Koruma Derneği heyetini kabul etti.

Tüfenkçi, Beyoğlu Heyetini Kabul Etti Malatya Haber

Dernek Başkanı Nizam Işın ve beraberindeki heyet, esnafa verdiği destekten dolayı Bakan Tüfenkci’ye teşekkür etti. Terörden etkilenen Beyoğlu ticaretinin geliştirilmesi için destek isteyen Başkan Işın, Bakan Tüfenkci’yi Beyoğlu’nda ağırlamak istediklerini belirtti.

Bakan Tüfenkci Beyoğlu’nun İstanbul ve Dünya için çok önemli olduğunu vurgulayarak, “Esnafımızın, ticaret erbabımızın orada yaşayanlarla birlikte korunması gerekir. Bir yerin yaşayabilmesi için oradaki esnafımızın yaşaması gerekir. Beyoğlu’nun esnafını çıkardığınızda Beyoğlu’nun kalbini almış olursunuz. Beyoğlu Rıza Baba gibi Yeşilçam’ın unutulmaz aktörlerinin yanısıra  kent estetiğine ve kültürüne katkı veren sayısız esnaf ve sanatkarın da mekanıdır” dedi.

Terörün sadece Beyoğlu’nun sorunu olmadığını tüm Türkiye’nin ve Dünya’nın sorunu olduğunu söyleyen Bakan Tüfenkci, “ Türkiye olarak teröre en net duruşu sergileyen ülkeyiz. Özellikle bazı lobiler Türkiye’nin güvensiz bir ülke olduğu algısını yaratmaya çalışıyorlar. Korku ve panik ortamı yaratarak Türkiye’nin gündemini bu konulara çekmeye çalışıyorlar. Ancak bizim gündemimiz her zaman olduğu gibi Türkiye’nin güçlenmesi, kalkınması ve küresel ekonomiden daha fazla pay alması olacaktır.” değerlendirmesinde bulundu.

 

 

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 9
Bugün : 556
Bu Ay : 4957
Toplam : 4957

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom