Ahmet Kızılay Adaylığını Açıkladı

Malatya İnönü Üniniversitesi rektörlük seçimi sürcie devam ederken, Prof. Dr. Ahmet Kızılay adaylığını açıkladı.

Ahmet Kızılay Adaylığını Açıkladı Malatya Haber

Malatya İnönü Üniniversitesi rektörlük seçimi sücedi devam ederken, Prof. Dr. Ahmet Kızılay adaylığını açıkladı. Halen Malatya Tabibler Odası görevini de yapan Kızılar, yaptığı açıklamada;

" Haziran 2016'da Üniversitemizde rektörlük seçimi yapılacaktır. Mensubu olmaktan onur duyduğum İnönü Üniversitesinin farklı kademelerinde hekim, öğretim üyesi ve yönetici olarak uzun yıllardır çalışmaktayım.

Üniversitemizi eğitim, bilim, sanat ve spor alanlarında ulusal ve uluslararası düzeyde saygın bir üniversite yapmak için rektörlüğe adayım.
Üniversitemiz, 41 yılda belli bir mesafe almış bulunmaktadır. Bazı alanlarda elde edilen başarıları Üniversitenin tümüne yaymanın gerekliliğine inanıyorum.
Üniversitemizin bütün eğitim birimlerinde yüksek standartları yakalamak hedefimizdir. Bilimsel değerlerle donanmış, aklın ve kalbin yönettiği, kararlı ve dinamik; sorgulayan, fikir üreten; yorumlama yeteneğine sahip öğrenciler yetiştirmek amacımızdır.
İnönü Üniversitesi şehrimiz, bölgemiz ve ülkemize bilgi, değer ve strateji üreterek öncülük edecektir. Sağlık alanında Üniversitemizi Türkiye'nin en iyi merkezi yapmak, ülkemizin en donanımlı kanser merkezini şehrimize kazandırmak istiyorum.
Özgeçmişim, üniversite yönetim anlayışım ve ilkelerim detaylı olarakwww.ahmetkizilay.com.tr adresinden takip edilebilir.
Seçim sürecinin Üniversitemize ve Şehrimize verimli, başarılı ve hayırlı geçmesini diliyorum.

Saygılarımla." dedi.

2012 rektörlük seçimlerinde Prf. Dr. Ahmet Kızılay 186 oy alarak en yüksek oyu alan ikici aday olmuştu. Halen  Malatya Tabibler Odası görevini yapan Ahmet Kızılay , Tabib Odası görevi sürecinde diğer STK larla olan başarılı diyaloğu ile biliniyor.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 6
Bugün : 205
Bu Ay : 3905
Toplam : 3905

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom