Kupayı Başkan Polat'a Hediye Ettiler

Adana’da düzenlenen Türkiye VeteranlarMasa Tenisi Şampiyonasının30-39 yaş grubu erkekler kategorisinde Türkiye Şampiyonu olan YeşilyurtsporKulübü Masa Tenisi Antrenörü Orhan Altay, şampiyonluk kupasını Belediye Başkanı Hacı Uğur Polat’a hediye etti.

Kupayı Başkan Polat'a Hediye Ettiler Malatya Spor

Yeşilyurtspor Kulübü Masa Tenisi Antrenörü Orhan Altay ile Vahap Şahin Yaman yanlarında getirdikleri Türkiye Şampiyonluğu kupasıyla birlikte Yeşilyurt Belediye Başkanı Hacı Uğur Polat’ı ziyaret ettiler.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Belediye Başkanı Hacı Uğur Polat, Türkiye şampiyonu Orhan Altay’ı tebrik etti.

POLAT “SALON SPORLARINI ÖNEMSİYORUZ”

Salon sporlarına büyük önem verdiklerini ifade eden Başkan Polat, “ Yeşilyurtspor olarak tüm branşlarda başarılı olmak istiyoruz.Salon sporlarını önemsiyoruz. Zihinsel gelişime büyük katkısı bulunan masa tenisinde elde edilen başarılar bizi fazlasıyla mutlu etmektedir. Kahramanmaraş’taki şampiyonada kazanılan başarıların ardından takım antrenörümüz Orhan Altay’ın Veteranlar Türkiye Şampiyonasında birincilik kupasını kazanması hepimizi sevince boğmuştur.  Hocamızı tebrik ediyor, kutluyorum. Kulübümüzde gönüllü olarak masa tenisine hizmet eden Orhan Altay ile Vahap Şahin’e gayretli çalışmalarından ötürü çok teşekkür ederim” dedi.

ANTRENÖR ALTAY “ BAŞARILARIMIZDA BELEDİYE BAŞKANIMIZIN PAYI BÜYÜKTÜR”

Adana’da kazandığı şampiyonluk kupasını Başkan Polat’a armağan eden Antrenör Orhan Altay, Milli takım oyuncularında yer aldığı zorlu bir şampiyonada Malatya’yı en iyi derecede temsil etmenin gururunu yaşadığını söyledi. Türkiye şampiyonu olmasında Belediye Başkanı Hacı Uğur Polat’ın desteğinin büyük etken olduğunu ifade eden Antrenör Altay, “Yeşilyurtspor masa tenisi takımının katıldığı her turnuvada başarılı olması için çalışıyoruz. Adana’da milli takım oyuncularının da içinde bulunduğu 42 sporcunun katılımıyla iki gün süren zorlu maçların ardından 30-39 yaş grubunda takım arkadaşım Erhan Kızıltaş ile birlikte final maçlarını kazanarak Türkiye şampiyonu olduk. Malatya’ya şampiyonluk kupasıyla dönemin sevincini yaşıyoruz. Bu başarıda bize sürekli destek çıkan Belediye Başkanımızın büyük payı vardır, kupayı kendisine hediye etmek istedik. Salon sporlarına verdiği önem ve destek nedeniyle Belediye Başkanımız Hacı Uğur Polat’a teşekkür ediyorum” dedi.

ANTRENÖR ŞAHİN “ HEDEFLERİMİZE ADIM ADIM YAKLAŞIYORUZ”

Ziyarete katılan Yeşilyurtspor Kulübü Masa Tenisi Antrenörü Vahap Şahin Yaman ise, Türkiye şampiyonu olan mesai arkadaşı Orhan Altay’ı tebrik ederken, masa tenisi takımı olarak hedeflerini hep üst seviyede belirlediklerini, bu hedeflere de adım adım yaklaştıklarını ifade etti.

ŞAMPİYONLUK KUPASI BAŞKAN POLAT’A HEDİYE EDİLDİ

Konuşmaların ardından şampiyonluk kupası Belediye Başkanı Hacı Uğur Polat’a takdim edildi.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 4
Bugün : 636
Bu Ay : 7120
Toplam : 11869

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom