Çakır, Kuluncak'ta İncelemeler Yaptı

Malatya Büyükşehir Belediye Başkanı Ahmet Çakır, Kuluncak ilçesinde incelemelerde bulunarak, muhtarlarla toplantı yaptı.

Çakır, Kuluncak'ta İncelemeler Yaptı Malatya İlçe

Başkan Çakır’ın Kuluncak inceleme gezisine, MASKİ Genel Müdürü Özgür Özdemir, Genel Sekreter Yardımcısı Ertan Mumcu ile birlikte bazı daire başkanları ve şube müdürleri de katıldı.

İlk olarak Kuluncak ilçe merkezinde Büyükşehir Belediyesi tarafından tarıma destek amacıyla ücretsiz dağıtılan fidan dağıtım törenine katılan Başkan Çakır, burada vatandaşlarla sohbet edip, sorunları dinledi. Daha sonra Kuluncak Kaymakamı Tolga Özdemir’i ziyaret eden Başkan Çakır, Kaymakam Özdemir’den sorunlar ile ilgili bilgiler aldı. Ardından Kuluncak Belediye Başkanı Mehmet Boyraz’ı da ziyaret eden Başkan Çakır, burada Büyükşehir Belediyesi tarafından yapılan ve yapılacak olan çalışmalar ile ilgili istişarelerde bulundu.

Muhtarlarla toplantı

Kuluncak Belediyesine ait toplantı salonunda muhtarlarla bir araya gelen Büyükşehir Belediye Başkanı Ahmet Çakır, muhtarlardan mahallerin sorunlarıyla ilgili olarak bilgiler aldı.

Büyükşehir Belediyesinin 2015 yılında ilçelerin tamamında önemli altyapı yatırımlarında bulunduğunu belirten Büyükşehir Belediye Başkanı Ahmet Çakır, Kuluncak ilçesinde de içmesuyu, kanalizasyon ve yol sorunlarının bir bölümünün çözüldüğünü söyledi.

Kuluncak ilçesinde yatırımlara ara vermeden devam edeceklerini ifade eden Başkan Çakır, “Geçtiğimiz yıldan yarım kalan alt yapı hizmetlerini bu yıl tamamlayacağız. Geçtiğimiz dönem Kuluncak ilçemizde 62 km. asfalt çalışması, 19 km. yol genişletme çalışması, 38 km. bakım onarım çalışması yaptık. Bu dönemde de yol çalışmalarına devam edeceğiz. İlçe belediyemiz ile birlikte çok uyumlu bir şekilde çalışıyoruz. Kuluncak ilçemiz ile ilgili hazırladığımız projeleri hayata geçirdiğimizde herkes memnun olacak. Yapılan hizmetlerin vatandaşlar tarafından beğenilmesi bizleri de mutlu ediyor”dedi.

Kuluncak, şantiyeye çevrildi

Büyükşehir Belediyesi’nin Kuluncak’ı şantiye alanına çevirdiğini belirten Kuluncak Belediye Başkanı Mehmet Boyraz ise “Geçtiğimiz yıl çok güzel işler yapıldı. Bu yılda bu güzel tabloyu oluşturacağımızdan eminim. İçmesuyu, kanaliazsyon ve yol konusunda önemli mesafeler kat ettik. Bundan sizlerin emeği unutulmaz. Şahsım ve ilçem adına teşekkür ediyorum” dedi.

Ziyaretten ve yapılan hizmetlerden duydukları memnuniyeti dile getiren Kuluncaklı muhtarlar da, Büyükşehir Belediye Başkanı Ahmet Çakır’a teşekkür ettiler.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 5
Bugün : 174
Bu Ay : 3874
Toplam : 3874

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom