Çocuklarımızın Mutluluğu Her Şeye Bedel

Yeşilyurt Belediye Başkanı Hacı Uğur Polat, Yeşilyurt Belediyesini mektup, şiir ve resimle anlatan ve okullarına davet eden Mustafa Avni Cüre İlkokulu öğrencileriyle bir araya geldi.

Çocuklarımızın Mutluluğu Her Şeye Bedel Malatya İlçe

Yeşilyurt Belediyesinin sosyal sorumluluk projelerinden “emanet” ekmek uygulamasına harçlıkları ile katkı sunan Mustafa Avni Cüre İlkokulu öğrencileri bu kez de Yeşilyurt Belediye Başkanı Hacı Uğur Polat’ı okullarına davet etti.

POLAT, “GAYEMİZ ÇOCUKLARIMIZA YAŞANABİLİR, GÜZEL VE HUZURLU YARINLAR BIRAKMAK”

Öğrencilerin sanatsal bir yaklaşımla kendisini okullarına davet etmesinden dolayı duygulandığını ifade eden Başkan Polat, “Farklı düşünceler hangi yaşta olursa olsun takdir etmek lazım, minik yavrularımızda bizi resim, Akrostiş şiir ve mektup yazarak okullarına davet ettiler, bizde seve seve okulumuza geldik ve kendileriyle çok güzel vakit geçirdik. Bizim tek gayemiz çocuklarımıza yaşanabilir, güzel ve huzurlu yarınlar bırakmaktır. Çocuklarımızın heyecanı ve mutluluğu her şeye değer, bundan kıymetli bir şey yoktur. Geleceğimiz yavrularımızın bu nazik davetinden dolayı çok teşekkür ediyorum” dedi.

Öğrencilerden gelen sorulara yanıt veren Başkan Polat bir öğrencinin “Belediye Başkanlığı nasıl bir duygu, işinizi seviyor musunuz, yoruluyor musunuz?”sorusuna “İşimi severek gönülden yapıyorum, size ve halkımıza hizmet ederken, yorgunluk bilmeden çalışıyorum. Sizde hem derslerinizde hem de sonraki hayatınızda ne iş yaparsanız yapın sevgiyle gönülden yapın” dedi. Polat, yardımlaşma ve çevre temizliğinin önemiyle ilgili öğrencilere nasihatlerde bulundu.

Çocuklardan derslerini ihmal etmemelerini, öğretmenlerini iyi dinlemelerini ve bol bol okumalarını isteyen Başkan Polat, içinde kitap, satranç takımı, çam fidanı bulunan paketi öğrencilere hediye etti.

 

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 6
Bugün : 543
Bu Ay : 4944
Toplam : 4944

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom