Eşref Bitlis Caddesi Yenileniyor

Malatya Büyükşehir Belediyesi, Çöşnük Mahallesi sınırları içerisinde bulunan Eşref Bitlis Caddesi’nde yenileme çalışmaları sürüyor.

Eşref Bitlis Caddesi Yenileniyor Malatya Haber

Malatya Büyükşehir Belediyesi, Seyrantepe’yi Çöşnük Mahallesi’ne bağlayan 2.5 kilometre uzunluğundaki Eşref Bitlis Caddesi’ni standartlara uygun hale getiriyor. Caddenin 1.5 kilometrelik bölümünü geçtiğimiz yıl düzenleyen Büyükşehir Belediyesi, kalan 1 kilometrelik bölümdeki çalışmalarda da sona yaklaştı. 

İçme suyu hatları, çelik borularla değiştirilirken, kanalizasyon, elektrik, telefon, internet, fiber hat ve yağmur suyu drenaj kanalları da yapıldı. Üst yapı çalışmaları kapsamında kaldırım, yol ve cep otoparkların yapımına ise devam ediliyor. Yeşillendirme ve aydınlatma çalışmalarının yapılacağı cadde de en son asfalt çalışmaları yapılacak.

Caddede yapılan düzenlemeleri değerlendiren mahalle sakinleri, çalışmalarının mahallelerine ayrı bir güzellik kattığını belirterek, “Cadde ve sokakları pırıl pırıl hale geldi. Caddemizde devam eden çalışmaların bitmesiyle mahallemizin de çehresi değişecek” dediler.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 15
Bugün : 222
Bu Ay : 222
Toplam : 222

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom