Gençlerden Mısri Şiirleri Dinletisi

Malatya Kent Konseyi Niyazi-i Mısri Çalışma Grubu 16-22 Mart Niyazi-i Mısri haftası kapsamında Niyazi-i Mısriyi anma programlarına devam ediyor.

Gençlerden Mısri Şiirleri Dinletisi Malatya Kültür-Sanat

Malatya Kent Konseyinde düzenlenen şiir dinletisi programına Kent Konseyi Genel Sekreter Yardımcısı Hasan Batar, Malatya Kent Konseyi Niyazi-i Mısri Çalışma Grubu Temsilcisi Bülent Sekmen ve çalışma grubu üyeleri ile Gençlik Meclisi Başkanı Cemil Coşan ve Gençlik Meclisi üyeleri katıldı.

Malatya Kent Konseyi Niyazi-i Mısri Çalışma Grubu Temsilcisi Bülent Sekmen, “Malatya Kent Konseyi olarak 16-22 Mart arasını Malatyalı Mehmet Niyazi Mısriyi anma ve anlama haftası olarak kutluyoruz. Hafta boyunca şerbet ikramı ve Mısri ilahi dinletileri yaptık son olarak da Gençlik Meclisi ile beraber Mısri şiirleri dinletisi yapıyoruz. Bu şiirlerin ufkumuzu açacağına, kalbimize ve yüreğimize bir şeyler katabileceğini düşünüyorum.” dedi.

Niyazi-i Mısri Çalışma Grubu üyeleri ve Gençlik Meclisi üyeleri Niyazi-i Mısri şiirlerini okuyarak şiirleri üzerine konuştular.

Malatya Kent Konseyi Niyaz-i Mısri Çalışma Grubu Temsilcisi Bülent Sekmen Şiir Dinletisinden dolayı Malatya Kent Konseyine ve Gençlik Meclisi üyelerine teşekkür etti.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 9
Bugün : 698
Bu Ay : 6599
Toplam : 6599

Son Eklenen Firmalar

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI

Lojman Taksi

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom