Kamçı İyilik Haftası Etkinliğine Katıldı

Malatya Valisi Süleyman Kamçı, Malatya İl Müftülüğünce Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğüne bağlı Malatya Huzurevinde düzenlenen İyilik Haftası etkinliğine katıldı.

Kamçı İyilik Haftası Etkinliğine Katıldı Malatya Haber

Huzurevi Sakinleri tarafından çiçeklerle karşılanan Vali Kamçı huzurevi sakinleri ile tek tek selamlaşarak sohbet etti.
Türkiye Diyanet Vakfı kuruluşunun yıldönümü nedeniyle Malatya İl Müftülüğü tarafından, Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğü ile birlikte ve Diyanet İşleri Başkanlığı Türkiye Diyanet Vakfının katkılarıyla Malatya Huzurevinde bir etkinlik düzenlendi. Etkinliğe katılan Vali Kamçı, Yeşilyurt Kaymakamı Nesim Babahanoğlu, İl Müftüsü Ümit Çimen, Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürü Oktay Taş ve Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Hasan Hüseyin Erkoç ile birlikte huzurevi sakinlerine karanfil verdi.

Program öncesi açıklamalarda bulunan İl Müftüsü Çimen, “Yaşlılar Haftası” ile “İyilik Haftası”nın aynı döneme rast gelmesinin tevafuk olduğunu belirterek huzurevi sakinlerinin haftasını kutladı. Vali Süleyman Kamçı ise, fırsat buldukça yaşlıları ziyaret etmeye çalıştıklarını ifade ederek “Sizler, dün ile bugün arasında köprü kuran, kültürümüzü ve değerlerimizi yarınlara taşımamızı sağlayan en değerli varlıklarımızsınız, Bizleri bugünlere ve geleceğe hazırlayan sizler için hayatı kolaylaştırmak ve kimseye muhtaç olmadan yaşamanızı sağlamak bizlerin öncelikli görevleri arasında yer almaktadır. Sizlerin sorunlarınızı gidermek ve ihtiyaçlarınızı karşılamak için arkadaşlarımız çalışmaktadır. Kendilerinin çözemediği sorunları da bizlere iletmektedir.”diye konuştu.

İl Müftü Yardımcısı Emin Yılmaz’ın Kur'an-ı Kerim Tilaveti ve İl Müftüsü Çimen’in duasının ardından huzurevi sakinlerine pasta ve meyve suyu ikram edildi.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 6
Bugün : 177
Bu Ay : 4203
Toplam : 4203

Son Eklenen Firmalar

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI

Lojman Taksi

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom