Niyazi Mısri İlahileri Okundu

Malatya Kent Konseyi Niyaz-i Mısri Çalışma Grubu 2011 yılından beridir Niyazi-i Mısri Haftası münasebetiyle Niyazi-i Mısri anmak için çeşitli etkinlikler yapıyor.

Niyazi Mısri İlahileri Okundu Malatya Kültür-Sanat

 Niyazi-i Mısri Haftası'nda Mısri İlahileri Dinletisi

Malatya Kent Konseyi Niyazi-i Mısri Çalışma Grubu 16-22 Mart Niyazi-i Mısri haftası kapsamında Niyazi-i Mısriyi anma programlarına devam ediyor.

Malatya Kernek Anadolu Lisesinde düzenlenen ilahi dinletisi programına Malatya Kent Konseyi Genel Sekreter Yardımcısı Hasan Batar, Niyazi-i Mısri Çalışma Grubu Temsilcisi Bülent Sekmen, Kernek Anadolu Lisesi Müdürü Orhan Tuğrulca, Kernek Anadolu Lisesi Öğrenciler ve  Mısri'nin şiirlerinden derlenen ilahi dinletilerini yapmak üzere İnönü Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi’nden  Yrd. Doç. Dr. Ramazan Kamiloğlu ve ekibi katıldı.

Malatya Kent Konseyi Niyazi-i Mısri Çalışma Grubu Temsilcisi Bülent Sekmen, “Malatya Kent Konseyi Niyaz-i Mısri Çalışma Grubu olarak 2011 yılından beridir Niyazi-i Mısri Haftası münasebetiyle Niyazi-i Mısri anmak için çeşitli etkinlikler yapıyoruz. Bugün de ilahi dinletisi için Malatya Kernek Anadolu Lisesindeyiz. İlahi Dinletisi etkinliği kapsamında bizlere yardımcı olan Yrd. Doç. Dr. Ramazan Kamiloğlu ve ekibine, Kernek Anadolu Lisesi Müdürü Orhan Tuğrulca’ya teşekkür ediyorum.” dedi.

Kernek Anadolu Lisesi Müdürü Orhan Tuğrulca, “ Malatya Kent Konseyi Niyazi-i Mısri Çalışma Grubu her yıl 16-22 Mart Niyazi-i Mısri Haftası dolayısıyla bu tür anma etkinlikleri yapıyor. Bugün ki etkinliği bizim okulumuzda yaptıkları içinde Malatya Kent Konseyine ve Niyazi-i Mısri Çalışma Grubuna teşekkür ediyorum.” dedi.

İnönü Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi’nden  Yrd. Doç. Dr. Ramazan Kâmiloğlu ve  ekibinin gerçekleştirdiği ilahi dinletisini dinleyen öğrenciler, düzenlenen etkinlikten dolayı Malatya Kent Konseyi Genel Sekreterliğine teşekkür ettiler.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 13
Bugün : 457
Bu Ay : 780
Toplam : 780

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom