Çakır'dan, Şehitler Günü MEsajı

Malatya Büyükşehir Belediye Başkanı Ahmet Çakır, Çanakkale Deniz Zaferi ve Şehitler Günü dolayısıyla bir mesaj yayınladı.

Çakır'dan, Şehitler Günü MEsajı Malatya Haber

Başkan Çakır’ın mesajı şöyle:

Ecdadımızın vatan ve bağımsızlık konusunda bütün dünyaya ne yapacağını gösterdiği Çanakkale Zaferi’nin 101. yıldönümünü onur ve gururla yaşıyoruz. Bütün imkânsızlık ve olumsuzluklara karşı 7 düvele karşı kazanılan bu zafer, dünyada eşi-benzeri olmayan bir kahramanlık destanıdır.

Milletimizin onur ve gururlandığı, dünyanın ise gıpta ile baktığı Çanakkale Zaferi; milletimizin birlik, beraberlik ve dayanışmanın yanı sıra vatan ve millet sevgisinin çok açık bir göstergesidir.

O zaferde vatan toprakları için hayatını veren yüzbinlerce şehidimiz, bu vatanı bizlere emanet etmişlerdir.Milletimiz, başta Çanakkale Savaşı olmak üzere vatanı uğrundacanını veren Şehitlerini hiçbir zaman unutmayacaktır.Şehitlerimizin bize emaneti olan bu vatan için yeri geldiğinde herkes canını seve seve vererek, kutsal şehitlik mertebesine ulaşacaktır.

Son günlerde ülkemizde yaşanan terör olayları bizlere şehitlik makamının yüksekliğini, gazilerimizin değer ve kıymetini bir kez daha göstermiştir. Ülkemizde yaşanan olaylar bizleri derinden üzmektedir. Ülkemizdeki birliği ve beraberliği böyle günlerde daha da pekiştirmeliyiz.

Çanakkale Zaferinin 101. yıldönümünde, başta Çanakkale'de yatan yüzbinlerce şehidimiz olmak üzere tüm şehitlerimizi rahmet ve hayırla yâd ederken, bir kez daha şükranlarımızı sunuyoruz.

 

 

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 8
Bugün : 379
Bu Ay : 1634
Toplam : 1634

Son Eklenen Firmalar

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI

Lojman Taksi

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom