15 Günde 780 SMS Atıldı

Alima Yeni Malatyaspor’da kulübe ekonomik katkı sağlamak amacıyla başlatılan yardım kampanyasında 15 günde 780 SMS atıldığı belirtildi.

15 Günde 780 SMS Atıldı Malatya Spor

Gümrük ve Ticaret Bakanı Bülent Tüfenkci, Vali Süleyman Kamçı ve Büyükşehir Belediye Başkanı Ahmet Çakır’ın da katıldığı toplantıyla geçen hafta tanıtımı yapılan kampanya için şuana kadar 780 SMS atıldığı bildirildi. 15 gün önce başlatılan ve her GSM operatöründen ‘Yenimalatya’ yazıp 7979’a gönderilecek tek mesajla 5 TL gelir hedeflenen kampanyada 100 bin SMS hedefi koyulmuştu. Kampanyada henüz istenilen SMS sayısına ulaşılamadığı belirtildi.

“1 YILDA 100 BİN SMS HEDEFLİYORUZ”

Kampanyaya Malatyalıların destek olması çağrısında bulunan Alima Yeni Malatyaspor Kulübü Mali İşler Sorumlusu İlyas Karaca, SMS kampanyasının süresinin 1 yıl olduğunu ve bu süre içerisinde 100 bin SMS hedefi koyduklarını söyledi.

Kampanyayı Malatyalıların olduğu her yere yayma çabasında olduklarını kaydeden Karaca, “Kampanyanın startını verdiğimiz günden bugüne atılan SMS sayısı 780. Bu sayı beklentilerimizin altında. Tabi daha çok yeni bir kampanya. Resmi açılışını geçen hafta yapmıştık. Hedefimiz 1 yıl için 100 bin SMS. Bu sayıya Malatyalıların katkısıyla ulaşacağımızı düşünüyorum. Gelirini kulübe kalıcı yatırımlarda kullanmak için böyle bir kampanya başlattık. Tabi 1 yıllık bir süre. Takımın alacağı başarılı sonuçlar kampanyaya ilgiyi de arttıracaktır.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 4
Bugün : 447
Bu Ay : 485
Toplam : 485

Son Eklenen Firmalar

Malatya Metro Market

FİRMA DETAYI

Malatya Yorgan Yıkama ve Köpüme

FİRMA DETAYI

Simge Teknik Servis

FİRMA DETAYI

Kardeşler Sakatat Asis Et Gıda

FİRMA DETAYI

Ağabey Deri

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom