Wushucular Çıtayı Yükseltti

Wushu il temsilcisi Hüseyin YALÇIN, Wushu Budokaido Kyokushin branşında yapılan Türkiye Şampiyonasında Malatya'ya madalya ile dönmeyi hedeflediğini söyledi.

Wushucular Çıtayı Yükseltti Malatya Spor

  Malatya uazakdoğu sporlarında önemli başarılara imza atarken, Antalya'da devam eden müsabakalarda 45 sporcu ile katıltı.         

Wushu federasyonu 2016 yılı faaliyet programında yer alan ve 16. 03.2016-20.03.2016 Mart tarihleri arası Antalya ilinde yapılmakta olan Budokaido Kyokushin ,Alt Minik-Minik-Yıldız-Ümit-Genç-Büyük-Veteran (Bay-Bayan)  Kumite ve Kata Türkiye şampiyonasına ilimizden 4 kulüp ,45 sporcu  bir idareci   bir antrenör  ile katılan Malatya kafilesi bu şampiyonadan da madalya ile dönmeyi hedeflemekteler. denildi.

        Konu ile ilgili bir açıklama yapan Wushu il temsilcisi Hüseyin YALÇIN,’ Wushu Budokaido Kyokushin  branşında yapılan Türkiye Şampiyonasında, Yeni olimpiyat spor kulübü, Karakuş spor kulübü, Malatya kaplanları spor kulübü ve Büyükşehir belediyesi spor kulüpleri katılmış olup, Karakuş spor Kulübü ile Büyükşehir spor kulübü antrenörü Hasan Basri KARAKUŞ,Yeni olimpiyat spor kulübü antrenörü Ramazan YAVUZ ,Malatya Anadolu Kaplanları Spor kulübü antrenörü Murat TAN nezaretinde çalışmalarını tamamlayan sporcularımızın,Türkiye dereceleri alarak ilimize dönmeleri sporcularımızı ve bizleri oldukça memnun edecektir.Sporcularımıza vereceğimiz desteklerin bu şekilde şampiyonluklar ve dereceler şeklinde semere vermesi yaptığımız emek ve hizmetlerin doğru olacağını kanıtlayacaktır. Bu şampiyonada da dereceye girecek sporcularımızı, kulüp antrenörlerini ve emeği geçen herkesi tebrik eder, başarılar dilerim’’ dedi.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 4
Bugün : 312
Bu Ay : 2796
Toplam : 2796

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom