10 Mart Türkiye Gündemi

10 Mart Türkiye Gündemi

10 Mart Türkiye Gündemi Türkiye-Dünya

TBMM Başkanı Kahraman'ın programı
- TBMM Başkanı İsmail Kahraman, saat 16.10’da Azerbaycan Meclis Başkanı Oktay Asadov ile görüşecek.

TBMM gündemi
- Saat 15.00’te Genel Kurul

Başbakan yardımcıları ve bakanların programları
- Başbakan Yardımcısı ve Hükümet Sözcüsü Numan Kurtulmuş, saat 10.00’da “Kurumlar, Kurullar ve Yeni Medya Düzeni” çalıştayının açılış programına katılacak.
- Başbakan Yardımcısı Yıldırım Tuğrul Türkeş, saat 10.00’da “Türkiye-Afrika İlişkilerinde Kadın” konulu konferansa katılacak.
- Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Süleyman Soylu, saat 11.30’da KKTC İçişleri ve Çalışma Bakanı Asım Akansoy’u kabul edecek.
- Ulaştırma Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Binali Yıldırım ile Gümrük ve Ticaret Bakanı Bülent Tüfenkci, saat 11.00’de TOBB Deniz Ticaret Odaları Konsey toplantısına katılacak.
- Sağlık Bakanı Mehmet Müezzinoğlu ve Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç saat 10.00’da “İlk Yardım Eğitimi İşbirliği Protokolü” imza törenine katılacak.

Basın toplantısı, tören, eylem, panel, toplantı, görüşme, ziyaret
- Diyanet İşleri Başkanı Mehmet Görmez, saat 11.00’de “Dünyayı İyilik Değiştirecek” başlıklı basın toplantısı düzenleyecek.
- YÖK Başkanı Yekta Saraç, saat 11.00’de “Yüksek Öğretim Program Atlası” uygulamasının tanıtım toplantısına katılacak.
- Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek, saat 13.00’te şehit aileleriyle bir araya gelecek. Buluşmaya Başbakan Ahmet Davutoğlu’nun eşi Sare Davutoğlu’nun da katılması bekleniyor.
- AK Parti Ankara İl Başkanlığı üyeleri, saat 10.00’da “Sen Ben Yok, Türkiye Var” temalı kısa film yarışması düzenleyecek.
- Sağlık Bakanlığı, saat 14.00’te “Kütahya Sağlık Yerleşkesi Yapım İşleri ile Ürün ve Hizmetlerin Temin Edilmesi İşi” ihalesinin nihai teklifleri alınacak.
- Türkiye Halk Sağlığı Kurumu Başkanı İrfan Şencan, saat 09.00’da “Fiziksel Aktivite Karnesi” ve “Fiziksel Aktivite Reçetesi Liderlik Programı” eğitimleri tanıtım toplantısına katılacak.
- Milli Eğitim Bakanlığı Müsteşar Yardımcısı Ahmet Emre Bilgili ve Sağlık Bakanlığı Müsteşar Yardımcısı Yasin Erkoç, saat 09.00’da “Fiziksel Aktivite Karnesi Uygulaması ve Beden Eğitimi Öğretmenlerinin Eğitici Eğitimleri” tanıtım toplantısına katılacak.
- KESK, DİSK, TMMOB, TTB ile siyasi partiler ve demokratik kitle örgütleri, saat 10.04’te Ankara Tren Garı önüne karanfil bırakacak.
- Anadolu Yayıncılar Derneği üyeleri, saat 10.00’da “Yeni Medya Düzeni” konulu çalıştay düzenleyecek.
- Türk Tabipleri Birliği üyeleri, saat 12.30’da 14 Mart eylem ve etkinlik programını açıklama üzere basın toplantısı düzenleyecek.
- Altınokta Körler Derneği üyeleri, saat 12.30’da görme engelli kadın üyelerin ve yakınlarının katılımlarıyla basın açıklaması yapacak.
- İstanbul Valisi Vasip Şahin, saat 10.00’da Kağıthane ilçesini ziyaret ederek Belediye Meclis salonunda sivil toplum kuruluşları, meslek kuruluşları, ilçe yetkilileri ile bir toplantı gerçekleştirecek.
- Barış İçin Akademisyenler Grubu saat 11.00’de İstanbul Savcılığının başlattığı soruşturma hakkında Eğitim Sen 6 No'lu Şubesinde basın toplantısı düzenleyecek. (Adres: Sıraselviler Caddesi Sim Apt. No.18/2 Beyoğlu)
- Türk Eğitim-Sen tarafından saat 19.00’da Ataşehir Zübeydehanım Öğretmenevinde Türkiye Kamu-Sen ve Türk Eğitim-Sen Genel Başkanı İsmail Koncuk’un katılımıyla bir toplantı yapılacak.

EKONOMİ GÜNDEMİ
---------------------
- Türkiye Cumhuriyet Merkez Bankası, saat 10.00’da ocak ayı ödemeler dengesi istatistiklerini açıklayacak. Saat 14.30’da haftalık para-banka ve menkul kıymet istatistiklerini açıklayacak.
- TÜİK, saat 10.00’da ocak ayına ilişkin motorlu kara taşıtları istatistiklerini paylaşacak.

SPOR GÜNDEMİ
----------------------
- UEFA Avrupa Ligi Son 16 Turu ilk maçında saat 20.00’de, Fenerbahçe ile Braga takımları karşı karşıya gelecek.
- Turkish Airlines Euroleague – Top16  -10. Hafta
19.00  Lokomotiv Kuban-Fenerbahçe
- Beşiktaş, Çaykur Rizespor maçı hazırlıklarını 11.00’de yapacağı antrenmanla sürdürecek.
- Galatasaray, Gençlerbirliği maçı hazırlıklarını 11.00’de basına kapalı olarak yapacağı antrenmanla sürdürecek.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 7
Bugün : 612
Bu Ay : 18273
Toplam : 27531

Son Eklenen Firmalar

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI

Lojman Taksi

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom