10 Mart Türkiye Gündemi

10 Mart Türkiye Gündemi

10 Mart Türkiye Gündemi Türkiye-Dünya

TBMM Başkanı Kahraman'ın programı
- TBMM Başkanı İsmail Kahraman, saat 16.10’da Azerbaycan Meclis Başkanı Oktay Asadov ile görüşecek.

TBMM gündemi
- Saat 15.00’te Genel Kurul

Başbakan yardımcıları ve bakanların programları
- Başbakan Yardımcısı ve Hükümet Sözcüsü Numan Kurtulmuş, saat 10.00’da “Kurumlar, Kurullar ve Yeni Medya Düzeni” çalıştayının açılış programına katılacak.
- Başbakan Yardımcısı Yıldırım Tuğrul Türkeş, saat 10.00’da “Türkiye-Afrika İlişkilerinde Kadın” konulu konferansa katılacak.
- Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Süleyman Soylu, saat 11.30’da KKTC İçişleri ve Çalışma Bakanı Asım Akansoy’u kabul edecek.
- Ulaştırma Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Binali Yıldırım ile Gümrük ve Ticaret Bakanı Bülent Tüfenkci, saat 11.00’de TOBB Deniz Ticaret Odaları Konsey toplantısına katılacak.
- Sağlık Bakanı Mehmet Müezzinoğlu ve Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç saat 10.00’da “İlk Yardım Eğitimi İşbirliği Protokolü” imza törenine katılacak.

Basın toplantısı, tören, eylem, panel, toplantı, görüşme, ziyaret
- Diyanet İşleri Başkanı Mehmet Görmez, saat 11.00’de “Dünyayı İyilik Değiştirecek” başlıklı basın toplantısı düzenleyecek.
- YÖK Başkanı Yekta Saraç, saat 11.00’de “Yüksek Öğretim Program Atlası” uygulamasının tanıtım toplantısına katılacak.
- Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek, saat 13.00’te şehit aileleriyle bir araya gelecek. Buluşmaya Başbakan Ahmet Davutoğlu’nun eşi Sare Davutoğlu’nun da katılması bekleniyor.
- AK Parti Ankara İl Başkanlığı üyeleri, saat 10.00’da “Sen Ben Yok, Türkiye Var” temalı kısa film yarışması düzenleyecek.
- Sağlık Bakanlığı, saat 14.00’te “Kütahya Sağlık Yerleşkesi Yapım İşleri ile Ürün ve Hizmetlerin Temin Edilmesi İşi” ihalesinin nihai teklifleri alınacak.
- Türkiye Halk Sağlığı Kurumu Başkanı İrfan Şencan, saat 09.00’da “Fiziksel Aktivite Karnesi” ve “Fiziksel Aktivite Reçetesi Liderlik Programı” eğitimleri tanıtım toplantısına katılacak.
- Milli Eğitim Bakanlığı Müsteşar Yardımcısı Ahmet Emre Bilgili ve Sağlık Bakanlığı Müsteşar Yardımcısı Yasin Erkoç, saat 09.00’da “Fiziksel Aktivite Karnesi Uygulaması ve Beden Eğitimi Öğretmenlerinin Eğitici Eğitimleri” tanıtım toplantısına katılacak.
- KESK, DİSK, TMMOB, TTB ile siyasi partiler ve demokratik kitle örgütleri, saat 10.04’te Ankara Tren Garı önüne karanfil bırakacak.
- Anadolu Yayıncılar Derneği üyeleri, saat 10.00’da “Yeni Medya Düzeni” konulu çalıştay düzenleyecek.
- Türk Tabipleri Birliği üyeleri, saat 12.30’da 14 Mart eylem ve etkinlik programını açıklama üzere basın toplantısı düzenleyecek.
- Altınokta Körler Derneği üyeleri, saat 12.30’da görme engelli kadın üyelerin ve yakınlarının katılımlarıyla basın açıklaması yapacak.
- İstanbul Valisi Vasip Şahin, saat 10.00’da Kağıthane ilçesini ziyaret ederek Belediye Meclis salonunda sivil toplum kuruluşları, meslek kuruluşları, ilçe yetkilileri ile bir toplantı gerçekleştirecek.
- Barış İçin Akademisyenler Grubu saat 11.00’de İstanbul Savcılığının başlattığı soruşturma hakkında Eğitim Sen 6 No'lu Şubesinde basın toplantısı düzenleyecek. (Adres: Sıraselviler Caddesi Sim Apt. No.18/2 Beyoğlu)
- Türk Eğitim-Sen tarafından saat 19.00’da Ataşehir Zübeydehanım Öğretmenevinde Türkiye Kamu-Sen ve Türk Eğitim-Sen Genel Başkanı İsmail Koncuk’un katılımıyla bir toplantı yapılacak.

EKONOMİ GÜNDEMİ
---------------------
- Türkiye Cumhuriyet Merkez Bankası, saat 10.00’da ocak ayı ödemeler dengesi istatistiklerini açıklayacak. Saat 14.30’da haftalık para-banka ve menkul kıymet istatistiklerini açıklayacak.
- TÜİK, saat 10.00’da ocak ayına ilişkin motorlu kara taşıtları istatistiklerini paylaşacak.

SPOR GÜNDEMİ
----------------------
- UEFA Avrupa Ligi Son 16 Turu ilk maçında saat 20.00’de, Fenerbahçe ile Braga takımları karşı karşıya gelecek.
- Turkish Airlines Euroleague – Top16  -10. Hafta
19.00  Lokomotiv Kuban-Fenerbahçe
- Beşiktaş, Çaykur Rizespor maçı hazırlıklarını 11.00’de yapacağı antrenmanla sürdürecek.
- Galatasaray, Gençlerbirliği maçı hazırlıklarını 11.00’de basına kapalı olarak yapacağı antrenmanla sürdürecek.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 37
Bugün : 523
Bu Ay : 846
Toplam : 846

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom