Büyükşehir Meclis Toplantısı Yapıldı

Malatya Büyükşehir Belediye Meclisi, 13 Mart Pazar günü YGS sınavına girecek olan öğrencilere, sınav günü otobüslerin ücretsiz hizmet vermesini kararlaştırdı.

Büyükşehir Meclis Toplantısı Yapıldı Malatya Haber

Malatya Büyükşehir Belediye Meclisi Mart Ayı Toplantısının 1.Oturumu, Büyükşehir Belediye Başkanı Ahmet Çakır başkanlığında yapıldı. Büyükşehir Belediyesi Meclis Salonunda yapılan toplantıda, saygı duruşu ve İstiklal Marşının okunmasının ardından, gündem dışı verilen teklifler görüşüldü. Merkez ve ilçelere ait imar ağırlıklı toplantı gündeminde, bazı konular görüşülerek karara bağlanırken, bazı maddeler ilgili komisyonlara, bazıları ise bir sonraki toplantıya bırakıldı. Büyükşehir Meclisi, sınava girecek olan YGS öğrencilerine de jest yaptı. 13 Mart 2016 tarihinde yapılacak YGS’ye girecek olan öğrenciler, sınav giriş belgelerini göstermeleri durumunda toplu ulaşım araçlarından ücretsiz olarak faydalanmalarına karar verdi.

BOSNA HERSEK’TEKİ 23 NİSAN ETKİNLİKLERİNE DESTEK
Meclis toplantısında Bosna Hersek’te kutlanacak olan 23 Nisan etkinliklerinde öğrencilere destek kararı da alındı. Büyükşehir Belediyesi tarafından Bosna Hersek Cumhuriyetinde 23 Nisan etkinliklerinde öğrencilere dağıtılmak üzere 6 bin adet küçük boy kayısı paketi ile ulaşımda ihtiyaç duyulan 5 adet otobüsün masraflarının Büyükşehir Belediyesi tarafından karşılanmasına karar verildi. Çakır, toplantı sırasında 8 Mart Dünya Kadınlar Günü’nü dolayısıyla tüm kadınların gününü kutlayarak, Meclisin kadın üyeleri ile kadın basın mensuplarına karanfil dağıttı.
Malatya Büyükşehir Meclisi, Mart Ayı Toplantısının II. oturumunu, 15 Mart Salı günü saat 14.00’te yapmayı kararlaştırdı.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 7
Bugün : 691
Bu Ay : 3664
Toplam : 3664

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom