YGS Öğrencilerine Kamp Düzenlendi

Malatya Özel Zafer Lisesi tarafından Yüksek Öğretime Giriş Sınavına (YGS) girecek olan 12.sınıf öğrencileri için yatılı kamp programı düzenlendi.

YGS Öğrencilerine Kamp Düzenlendi Malatya Haber

Malatya da bir ilk olan kamp programına DoubleTree by Hilton Hoteli ev sahipliği yaparken kampa katılan öğrenciler öğretmenleri eşliğinde YGS’ye hazırlanıyor.

Yaklaşık 4 gün sürecek kamp ile ilgili bilgiler aktaran Zafer Eğitim Kurumları Yönetim Kurulu Başkanı Özcan Mercan kampın yoğun bir emekle hazırlandığını ve amaçlarının öğrencileri psikolojik ve fizyolojik olarak sınava hazırlamak olduğunu ifade ederek, “YGS sınavı öğrencilerimiz ve dolayısıyla da bizim için çok önemli. Bunun için bizler öğrencilerimizi böyle bir kampa aldık. Kamp programımız 4 gün sürecek. Programımız da deneme sınavları, etütler, telafi ve ders tekrarları vardır. Rehber öğretmenlerimiz gece gündüz öğrencilerimize her yönüyle destek vermektedir. Amacımız öğrencilerimizin yeme, içme dahil uyku saatlerini de kontrol altına alarak en yüksek başarıya ulaştırmaktır. İnşallah programımız verimli olur ve amacımıza ulaşırız” şeklinde konuştu.

Kampa katılan öğrenciler ise bu durumdan gayet memnun olduklarını ifade ederken böyle bir program düzenledikleri için okul yönetimine teşekkür etti.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 1
Bugün : 1
Bu Ay : 1
Toplam : 1

Son Eklenen Firmalar

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI

Lojman Taksi

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom