Nevzat Öztürk Çalışmaları İnceledi

Yazıhan Belediyesi, tarafından mahallelerde başlatılan trotuvar ve kilit taşı çalışmaları tüm hızıyla sürüyor. Çalışmaları inceleyen Yazıhan Belediye Başkanı Nevzat Öztürk, “Vatandaşlarımız artık çukur, çamur ve çöpten kurtulacak” dedi.

Nevzat Öztürk Çalışmaları İnceledi İlçe-Belde

Yazıhan Belediyesi, ilçede kaldırım ve yol düzenleme çalışmalarına devam ediyor. Çalışmaları yerinde inceleyen Yazıhan Belediye Başkanı Nevzat Öztürk, bölgede mevsimsel olumsuzluklara rağmen çalışmalarına ara vermeden devam ettiklerini ve havaların mevsim normallerinde seyretmesi halinde önlerine koydukları hedefi aşacaklarını kaydetti.

Öztürk, “Şu an önümüze koyduğumuz hedef, bütün mevsimsel olumsuzluklar göz önünde bulundurularak yaptığımız bir çalışma planıdır. İnşallah belirlediğimiz hedefi yakalamış olacağız. Çünkü bütün mahallerimizde yılların getirmiş olduğu sorunlar mevcuttur. Bunları minimize etmek için gecemizi gündüzümüze katarak çalışıyoruz.

Mahallelerimizdeki cami ve cemevleri etrafındaki kilit taşı çalışmalarımızı tamamladık. Sürür Mahallesinde trotuvar ve yol çalışmasına ağırlık verdik, bir kaç ay içerisinde bitirilerek ve prestij cadde yapılacak. Allah’ın izni ile stratejik plan dahilinde Yazıhan’ı yolları, çevre düzeni, çocuk oyun alanları, semt spor alanları, park ve bahçeleri ile modern yaşanır bir ilçe haline getireceğiz. Yazıhan Belediyesi olarak ilçemizdeki bütün yapacağımız çalışmaları halkımızın rahatlığı için hızlandırmaya gayret ediyoruz. Halkımıza söz verdik, Yazıhan’ı yaşanılabilir bir ilçe yapmak için elimizden gelen bütün gayretleri gösteriyoruz ve göstermeye de devam edeceğiz” diye konuştu.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 1
Bugün : 1
Bu Ay : 1
Toplam : 1

Son Eklenen Firmalar

Malatya Metro Market

FİRMA DETAYI

Malatya Yorgan Yıkama ve Köpüme

FİRMA DETAYI

Simge Teknik Servis

FİRMA DETAYI

Kardeşler Sakatat Asis Et Gıda

FİRMA DETAYI

Ağabey Deri

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom