Bayram'da 5 kız kaçırıldı!

Malatya'da 4 günlük Kurban Bayramı süresince 5 genç kızın, evlenmek amacıyla evlerini terk ettiği bildirildi.

Bayram'da 5 kız kaçırıldı! Malatya Asayiş

Malatya Emniyet Müdürlüğü'nden alınan bilgilere göre, Malatya'da bayram süresince 5 aile polis merkezlerine başvurarak kızlarının evden ayrıktan sonra bir daha geri gelmediğini bildirerek kızlarının zorla kaçırılmış olabileceğini iddia etti. Aileler, kızlarının hayatından endişe ettiklerini belirttiler.
Malatya merkez Özalper Mahallesinde oturan O.Y. (51) adlı şahıs, kızı H.Y.(24)'nin evden ayrıldıktan sonra bir daha gelmediğini ve kızının birlikte görüldüğü M.A. adlı şahıs tarafından zorla kaçırılmış olabileceğini iddia etti.
Malatya merkez Turgut Özal Mahallesi'nde oturan M.Ü.(39) adlı kadın, kızı 20 yaşındaki S.Ü.'nün evden ayrıldıktan sonra, geri gelmediğini ve kızının Uşak'ta ikamet eden K.Ö. adlı şahısın yanına gitmiş olabileceğini ileri sürdü.
Malatya merkez Ataköy Mahallesi'nde oturan M.G.(52) adlı şahıs, kızı G.G.(20)'nin arkadaşına gitmek için evden ayrıldığını ve bir daha geri dönmediğini belirterek, kızının internette konuştuğu M.N.K. adlı şahıs ile Ağrı'nın Doğubeyazıt ilçesinde olduğunu öğrendiğini belirtti.
Malatya merkez Orduzu Çarşıbaşı Mahallesi'nde oturan B.K.(57) adlı şahıs, polise başvurarak kızı N.K.'nin(23) evden ayrıldığını ve geri gelmediğini, kızının gidebileceği bütün yerleri araştırıp sormasına rağmen ulaşamadığını belirtti.
Malatya merkez Tandoğan Mahallesi'nde oturan H.A.(49) adlı şahıs da polise yaptığı başvuruda, kızı T.A.'nın(17) bir arkadaşına gideceğini söyleyerek evden ayrıldığını ve geri gelmediğini belirterek, gidebileceği bütün yerleri araştırmasına rağmen kızına ulaşamadığını bildirdi ve kızının İ.A.(18) ile birlikte gitmiş olabileceğini ileri sürdü.
Öte yandan, E.Ç.(18) adlı genç ile N.S.(16) adlı genç kız kaçmak için birlikte otobüs beklerken yakalandılar. N.S.'nin babası S.S.(41), kızını kaçırmaya çalışan E.Ç.'den şikayetçi oldu.
 

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 5
Bugün : 78
Bu Ay : 1607
Toplam : 1607

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom