MTTB'den Fındıklı'ya Ziyaret

Milli Türk Talebe Birliği Malatya İl Başkanı Mehmet Sağdıç ve Milli Türk Talebe Birliği üyeleri Malatya Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğüne ziyarette bulundular.

MTTB'den Fındıklı'ya Ziyaret Malatya Haber

Malatya Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Mustafa Sadi Fındıklı’yı makamında ziyaret eden Milli Türk Talebe Birliği Malatya İl Başkanı Mehmet Sağdıç bir açıklamada bulundu. Sağdıç, "Malatya Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü’nün çalışmalarını yakinen takip ediyoruz. Özellikle Malatya’ya yapılan spor tesisleri konusunda hem de Gençlere yönelik projeler ve etkinlikler konusunda bir çok başarıya imza attılar. Bu anlamda müdürümüzü ziyaret ederek, yapılan çalışmalar hakkında bilgiler aldık. Milli Türk Talebe Birliği olarak Malatya Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü ile ortak çalışmalarda bulunmak istiyoruz.

Özellikle Gençlik faaliyetlerini yakından takip ediyor ve yapılan tüm etkinliklere katkıda bulunmak istiyoruz’’ dedi. Malatya Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Mustafa Sadi Fındıklı ise, Milli Türk Talebe Birliği Malatya İl Başkanı Mehmet Sağdıç ve Milli Türk Talebe Birliği Üye Gençlerinin ziyaretlerinden dolayı teşekkür etti. Fındıklı, " Tüm sivil toplum kuruluşlarına özellikle gençlik faaliyetlerinde yapılacak tüm etkinliklerde herkese kapımız açıktır. Yapacağımız projelerde Tüm STK ları projelerimize katkıda bulunmaları içinde elimizden gelen her şeyi yapacağız. Gerek Resmi olarak kurulmuş Devlet Gençlik Kurumları ve gerekse STK şeklinde kurulmuş olan teşekküllerin amacı Milli şuuru canlandırmak, kendi tarihi ve kültürüyle barışık, üzerinde yaşadı vatanın kıymet ve değerini bilen, geleceğe bu perspektiften bakabilen, Milli Manevi değerlere önem veren bir gençlik için çalışmalarımızı yürütmek zorundayız.

Bu görev bizim vazgeçilmez istikametimizdir" dedi. Malatya Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Mustafa Sadi Fındıklı konuşmasının ardından daha sonra Milli Türk Talebe Birliği Malatya İl Başkanı Mehmet Sağdıç İl Müdürü Mustafa Sadi Fındıklı’ya daha önce yayını duran 'Çatı' dergisinin tekrar yayına başlamasından sonra 5. Sayısını hediye etti. Malatya Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Mustafa Sadi Fındıklı ise MTTB İl Başkanı Mehmet Sağdıç ve Milli Türk Talebe Birliği Üye Gençlerine çeşitli hediyeler vererek hatıra fotoğrafı çektirdi.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 1
Bugün : 1
Bu Ay : 1
Toplam : 1

Son Eklenen Firmalar

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI

Lojman Taksi

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom