Muhasebe Haftasını Kutladılar

Muhasebe Haftası kutlamaları kapsamında Malatya Serbest Muhasebeci ve Mali Müşavirler Odası bir dizi ziyaretlerde bulundu.

Muhasebe Haftasını Kutladılar Malatya Güncel

Her yıl 01-07 Mart tarihleri arasında kutlanan Muhasebe Haftası Malatya’da da çeşitli etkinlikler ile kutlanmaya başlandı. Muhasebe Haftası kutlamaları çerçevesinde Malatya Serbest Muhasebeci ve Mali Müşavirler Odası Yönetim Kurulu Başkanı Ramazan Bozkurt ile yönetim kurulu üyeleri ilk olarak Vergi Dairesi Başkanı Yunus Poyraz'ı makamında ziyaret etti. Daha sonra Bozkurt ve yönetim kurulu üyeleri Malatya Küçük Ve Orta Ölçekli Mükellefler Grup Başkanı Mahmut Polat, Malatya Defterdarı Murat Yiğiter ile Sosyal Güvenlik Kurumu İl Müdürü Ayten Kara'yı ziyaret etti.

Ziyaretlerde konuşan MSMMMO Başkanı Ramazan Bozkurt, “Birçok kuruluşunun işlerinin görülmesinde görülmez eldir muhasebeciler. Meslektaşlarımızın yaptıkları görevler, kamu maliyesinin gelişmesine önemli katkı ve değerler sunmaktadır. Tüm muhasebecilerin haftasını kutlarım. Bu günün önemi muhasebe mesleğinin çıtasını yükseltmek, kamuoyunun dikkatini çekmek olsa da herkes tarafından biliniyor ki, muhasebe herkes için önemli bir konudur. Hafta boyunca oda olarak etkinliklerimizi gerçekleştireceğiz” diye konuştu.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 1
Bugün : 1
Bu Ay : 1
Toplam : 1

Son Eklenen Firmalar

Malatya Metro Market

FİRMA DETAYI

Malatya Yorgan Yıkama ve Köpüme

FİRMA DETAYI

Simge Teknik Servis

FİRMA DETAYI

Kardeşler Sakatat Asis Et Gıda

FİRMA DETAYI

Ağabey Deri

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom