Bu haftaki Konuk Kemal Deniz Oldu

Gençlik Konseyi Başkanlığının her hafta düzenlemiş olduğu Kürsü Sende programının bu haftaki konuğu Türkiye Halkoyunları Federasyonu Yönetim Kurulu Üyesi Kemal Deniz oldu.

Bu haftaki Konuk Kemal Deniz Oldu Malatya Haber

Her hafta düzenlenen program hakkında bilgi veren Gençlik Konseyi Başkanı Ahmet Bayduz, programın amacından bahsetti. Programda asla siyaset yapılmadığını vurgulayan Bayduz, sadece sosyal ve kültürel konuların konuşulduğunu ifade etti.

Bayduz, “Gençlik Konseyi olarak her hafta düzenlemiş olduğumuz Kürsü Sende programımıza bu hafta bir yeni program daha ekledik. Yapmış olduğumuz bu projede, tüm siyasilerimizi, tüm bürokratlarımızı, tüm yerel yöneticilerimizi ve tüm tanınmış kişileri, her görüşten ve her fikirden oluşan gençlerimiz ile buluşturmanın sevincini ve mutluluğunu yaşıyoruz. Programda amaç, ayrım gözetmeden her görüşe ve her fikre bu mikrofondan, bu kürsüden yer vermek. Onların hayatlarındaki başarılarını ve başarıdaki tüm püf noktalarını, sosyal ve kültürel faaliyetler konusundaki çalışmalarını, gençlik üzerindeki tüm stratejik planlarını gençlerimiz ile paylaşmalarını sağlayıp, onlara her konuda ışık tutmalarını amaçlamaktayız.

Kürsü Sende programımızda kesinlikle ve kesinlikle siyasi hiç bir konuşma geçmemektedir. Bizim amacımız siyaset yapmak veya siyasilerin yanında durmak değildir. Bizim amacımız gençlerin sorumluluk alma duygularını canlandırmaktır, bizim amacımız ülkemizin ve milletimizin refahını sağlamaktır. Gençlik Konseyi olarak, dil, din, renk, cinsiyet, ırk ve görüş gözetmeden birçok çalışmalara imzamızı attık, atmaya da devam edeceğiz. Bugün bizi kırmayan ve gençlerle buluşmaya gelen Kemal Deniz Başkanımıza çok teşekkür ediyorum” diye konuştu.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 7
Bugün : 470
Bu Ay : 5634
Toplam : 5634

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom