Son Konuk Yazarlar da Sevenleriyle Bülüştu

Son bir haftada birbirinden değerli yazarları Malatyalılarla buluşturan Malatya Park AVM’nin son konukları Usta yazarlar Kaan Murat Yanık ve Şükrü Erbaş oldu.

Son Konuk Yazarlar da Sevenleriyle Bülüştu Malatya Kültür-Sanat

Ünlü yazarlar Kaan Murat Yanık ve Şükrü Erbaş Malatya Park Alışveriş ve Yaşam Merkezinde düzenlenen söyleşi ve imza gününde sevenleri ile bir araya geldi. İlk olarak usta isim Şükrü Erbaş söyleşi ve imza günü programı gerçekleştirdi. Gerçekleştirilen programa Malatyalılar yoğun ilgi gösterirken ünlü yazar söyleşi sırasında sorulan sorulara içtenlikle cevap verdi. Yaklaşık 1 saat süren söyleşinin ardından hayranlarının kitaplarını imzalayan yazar Şükrü Erbaş’a Malatya Park Alışveriş ve Yaşam Merkezi yönetimi tarafından kayısı hediye edildi. Yazar Şükrü Erbaş’ın ardından Kaan Murat Yanık sevenleri ile bir araya geldi. Programda hayranlarının yoğun ilgisiyle karşılaşan yazar gösterilen ilgiye karşılıksız kalmayarak okuyucuları ile bol bol fotoğraf çektirdi.

Ünlü yazar söyleşi programının ardından sevenlerinin kitaplarını imzaladı. Daha sonra Malatya Park yönetimi tarafından yazara kayısı hediye edildi.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 9
Bugün : 351
Bu Ay : 6435
Toplam : 6435

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom