Dört Ay Sonra Hatırlandılar

AK Parti Malatya Yeşilyurt Merkez İlçe Gençlik Kolları Başkanlığı tarafından 1 Kasım seçimlerinde gayretli çalışmalarda bulunan yönetim kurulu ve mahalle başkanlarına teşekkür belgesi verildi.

Dört Ay Sonra Hatırlandılar Malatya Siyaset

AK Parti Malatya Yeşilyurt Merkez İlçe Gençlik Kolları Başkanlığı, seçimlerde büyük bir özveriyle çalışan yönetim kurulu ve mahalle başkanlarına teşekkür belgesi verdi. AK Parti Yeşilyurt Gençlik Kolları Başkanı Abdulaziz Aslan, seçimlerin gizli kahramanlarının mahalle başkanları olduğunu söyledi.

Aslan, “Ülkemizin geleceği için dönüm noktası olan 1 Kasım genel seçimlerinde teşkilatımız ve Malatya halkı ülkesine sahip çıkarak yeniden AK Parti diyerek son derece önemli bir görevi layıkıyla yerine getirmiştir. Arkadaşlarımız fedakarlığın en güzel örneğine imza attılar.

1 Kasım seçimleri ülkemiz için dönüm noktası olup, milletimiz sözün kendisinin olduğunu bir kez daha söylemiştir. Seçimin gizli kahramanları mahalle başkanlarımızdır. Gece gündüz demeden tam bağımsız Türkiye için hayati önem taşıyan 1 Kasım seçimlerinde çalışan tüm teşkilatımıza teşekkürü bir borç bilirim.

Bu gayretli çalışma sonucu AK Partimiz yüzde 49,5‘lik rekor oy oranıyla yeniden iktidar olmuştur. Yürütme kurulu, yönetim kurulu, mahalle başkanlarımız ve üyelerimiz yeni Türkiye yolunda yorulmadan çalıştılar ve çalışmaya devam ediyorlar. Allah bütün teşkilatımızdan razı olsun” diye konuştu.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 1
Bugün : 1
Bu Ay : 1
Toplam : 1

Son Eklenen Firmalar

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI

Lojman Taksi

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom