Genç MÜSİAD'dan Öğrencilere Seminer

Genç MÜSİAD ile Üniversite Sanayi İş Birliği Topluluğu (USİT) işbirliğinde düzenlenen seminerde Toplam Kalite Yönetimi Ve ISO 9000 Kalite Yönetimi Sistemi anlatıldı.

Genç MÜSİAD'dan Öğrencilere Seminer Malatya Eğitim

MÜSİAD toplantı salonunda düzenlenen eğitime MÜSİAD Malatya Şube Başkanı Mehmet Balin, Genç MÜSİAD Malatya Şube Başkanı M. Barış Yılmaz, USİT Başkanı Aslıhan Aslan ile çok sayıda İnönü Üniversitesi öğrencisi katıldı. Gıda Mühendisi ve İşletmeci Dr. Ebru Köseoğlu tarafından verilen eğitimler sonrası bire konuşma yapan MÜSİAD Malatya Şube Başkanı Mehmet Balin, bu tür bir eğitim toplantısı düzenledikleri için Genç MÜSİAD ve USİT yöneticilerine teşekkür etti.

Üniversitelerden mezun olan gençlerin karşılarına geldiğinde gördükleri ciddi bir eksikliğin olduğunu belirten Balin, “Gıda Mühendisi olarak okulu bitiren bir arkadaşımız bir işletmede işe başladığı zaman sorumlu yönetici olarak iş başı yapıyor. Sorumlu yönetici ise ISO Kalite yönetimlerini bilmek zorunda. Ancak ne yazık ki bugüne kadar bizimle mülakata gelen üniversite mezunları kardeşlerimiz ISO 9000 Kalite yönetimini sadece almış oldukları sertifikalar karşılığında tanıyorlar” diye konuştu. ISO 9001 nedir diye sorduklarında garip cevaplar aldıklarını belirten Balin, bunun için bu tür bir eğitim toplantısı düzenleyerek bu konudaki eksikliğin önüne geçmek istediklerini söyledi. Balin ayrıca, gönüllü olarak eğitimde yer alan Gıda Mühendisi Dr. Ebru Köseoğlu’na da teşekkür etti.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 7
Bugün : 96
Bu Ay : 8976
Toplam : 8976

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom