Kayıp Eşyalar Sahiplerine Teslim Ediliyor

Battalgazi Belediyesi Zabıta Müdürlüğü’ne bağlı Kayıp Eşya Bürosu tarafından kayıp eşyalar sahiplerine teslim ediliyor.

Kayıp Eşyalar Sahiplerine Teslim Ediliyor Malatya İlçe

 Kayıp eşya artışlarındaki oran dikkatlerden kaçmazken, duyarlı vatandaşların sayısının da her geçen gün arttığı belirtiliyor.

Duyarlı vatandaşlar tarafından getirilen kayıp eşyalar, Malatya Valiliği arasında bulunan Battalgazi Belediyesi Zabıta Müdürlüğü Kayıp Eşya Bürosu’na teslim ediliyor. Süreç içerisinde teslim edilen kayıp eşyalar daha sonra sahiplerine ulaştırılıyor.

Bu kapsamda duyarlı vatandaşların teslim ettiği 290 nüfus cüzdanı, 24 adet cüzdan, 39 adet ve yaklaşık 8 bin TL değerinde cep telefonu, 8 bisiklet, 47 bayan çantası, 2 adet altın bileklik ve 1 adet altın kolye Battalgazi Belediyesi Zabıta Müdürlüğü Kayıp Eşya Bürosu görevlileri tarafından sahiplerine teslim edildi.

Battalgazi Belediyesi Zabıta Müdürü Mehmet Dalmaz, Battalgazi Belediye Başkanı Selahattin Gürkan’ın talimatları doğrultusunda Zabıta Müdürlüğü bünyesinde Kayıp Eşya Bürosu kurduklarını belirterek, duyarlı vatandaşların getirdiği kayıp eşyaların tutanakla teslim alındığını ve sahiplerine yine tutanak karşılığında teslim edildiğini ifade etti. Dalmaz, her geçen gün duyarlı vatandaş sayısının arttığına dikkat çekerek, duyarlı vatandaşlara teşekkür etti.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 6
Bugün : 98
Bu Ay : 8978
Toplam : 8978

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom