Esenlik'ten Bir İlk

Esenlik Süpermarketleri, Nergis markasıyla Helal Gıda Sertifikasını bünyesine kattı. Böylelikle bölgede ilk Helal Gıda Sertifikasını Nergis markası almış oldu.

Esenlik'ten Bir İlk Malatya Haber

Esenlik Süpermarketlerinin Nergis markası, gıda alanında Doğu Anadolu Bölgesi’nde Helal Gıda Sertifikası alan ilk kuruluş oldu. Güvenli ürünleri vatandaşlara ulaştırmak için 7 gün 24 saat çalıştıklarını ifade eden Esenlik Genel Müdürü Hulusi Boyraz, kaliteye çok önem verdiklerini aktardı. Üretilen ürünlerin halk tarafından sahiplenilmesinin kendilerine güç verdiğini kaydeden Boyraz, “Her alanda yaptığımız üretimlerde kaliteyi her zaman ön planda tutuyoruz. Çünkü kalite bir defa yapılacak bir şey değil, bir tarz ve çizgidir.

Nergis olarak her gün ürün portföyümüze yeni ürünler ekliyoruz. Halkımızın, bu ürünleri üretirken şirketimizden beklentisi ise güvendir. Bizler de bunun farkında ve bilincinde hareket ederek üretimlerimizi sürdürdük. Bunun neticesinde ilk olarak TSE İSO 22000 Gıda Güvenliği ve Yönetim Sistemi belgesini almaya hak kazandık. Yine bölgede bu belgeyi alan ilk kuruluş olmanın gururu ile bünyemize Helal Gıda Sertifikasını alarak güvenli gıda üretme yolunda gücümüze güç kattık. Kamunun gücünü özel sektörün gücü ile perçinleştiren şirketimiz sizler için üretmeye devam edecek. Çünkü var olmanın ve ayakta kalmanın tek yolu her gün kendine bir başka yenilik katmaktan geçmektedir. Bölgenin büyüyen gücü Esenlik, gıda alanında Nergis ile yenilebilen ve içilebilen bütün ürünleri sizlerle buluşturacak. Hedefimiz, üretimlerine yerel olarak başlayan Nergis'i bir Türkiye markası haline dönüştürebilmektir” diye konuştu.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 1
Bugün : 1
Bu Ay : 1
Toplam : 1

Son Eklenen Firmalar

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI

Lojman Taksi

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom