Finalli Öğrecilerden Başarı

Malatya Gençlik Hizmetleri Spor İl Müdürlüğünün düzenlediği okullar arası yüzme müsabakalarında Malatya Özel Final Okulları küçük erkekler takımı il birincisi olurken küçük kız takımı ise Malatya il 3’üncüsü oldu.

Finalli Öğrecilerden Başarı Malatya Haber

Malatya Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü Okul Sporları 2016 yılı faaliyet programında yer alan, Okullar arası küçükler yüzme şampiyonası yapıldı. Büyük bir çekişmeye sahne olan müsabakalar sonucunda dereceye giren sporculara ve okullara kupa ve madalyalarını Okul Spoları Şube Müdürü Dr. Murat Kılınç verdi. Küçük Erkekler takımında İl birincisi küçük kızlar takımı olarak ise il üçüncüsü olan Final Okulları’nda derece yapan isimler ise şöyle:

“Onur Cem Paliça: 50 metre sırt il birincisi, 50 metre kurbağa il birincisi, 50 metre kelebek il birincisi, 50 metre serbest il birincisi. Ardıl Tekedere: 100 metre sırt il birincisi,50 metre kurbağa il üçüncüsü
İrem Çıldır: 50 metre sırt il dördüncüsü, 50 metre kurbağa il üçüncüsü, İdil Gökçe Gök: 50 metre kurbağa il dördüncüsü, 200 metre karışık il birincisi, 50 metre kelebek il ikincisi Ece Seçmen: 50 metre kelebek il üçüncüsü.” Final Okullarında düzenlenen törende okul yönetimi başarılı olan öğrencileri kutlayarak madalya verdi.
Öte yandan küçük erkekler takımı Malatya’yı temsil ederek bölge yarışmalarına katılacağı belirtildi.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 7
Bugün : 109
Bu Ay : 7255
Toplam : 7255

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom