Örnek Bir Futbol Kulubü Çabasındayız

1.Amatör Küme Büyükler Futbol Ligi A grubunda mücadele eden ve şampiyonluk için gün sayan İnönü Üniversitesi futbol kulübü, kurulduğu günden beri yönetimi, teknik heyeti ve sporcularıyla Malatya futboluna katkı sağlamak için kulüp bünyesinde örnek çalışmalara imza atıyor.

Örnek Bir Futbol Kulubü Çabasındayız Malatya Spor

Kulübün misyonunun Malatya futboluna hizmet olduğunu vurgulayan İnönü Üniversitesi Futbol Kulübü Basın Sözcüsü Zafer Kılınçer, tesisleşme ve kurumsallaşma adına önemli projeleri hayata geçirmeye hazırlandıklarını kaydetti.

Malatya’ya her şeyiyle örnek bir futbol kulübü kazandırma çabasında olduklarını söyleyen Basın Sözcüsü Kılınçer, “Kulübümüzün kuruluş amacı ilimize profesyonel ligde mücadele edecek bir futbol takımı oluşturmaktır. Bu amacımızı gerçekleştirmek için öncelikle kulübümüzün yönetimine spor kulüpleri yönetimini bilen, sporda risk yönetimi alanında uzman kişiler ve profesyonel ligde görev yapmış teknik heyeti bir araya getirildikten sonra sporcularımızın sakatlanması halinde tedavilerinin yapılması için profesörlerden oluşan akademisyenlerle işbirliği yaparak kulübümüzde profesyonel bir yönetim anlayışı oluşturulmuştur.

Daha sonra başta BESYO öğrencileri olmak üzere Üniversitemiz genelinde futbolcu taraması yapılarak seçmeler gerçekleştirilmiştir. Ayrıca yetenekli futbolcular arasında da takımımıza güç katacak futbolcuları kadromuza katarak Malatya amatörüne seçkin bir futbol kulübü kazandırmanın mutluluğunu ve övüncünü yaşamaktayız” dedi.

“TESİSLERİMİZİ AMATÖR KULÜPLERE DE AÇIYORUZ”

İnönü Üniversitesi Futbol Kulübü’nün tesis noktasında da örnek bir kulüp hüviyetinde olduğunu kaydeden Kılınçer, “Kulübümüzü güçlü kılan yönleri arasında sentetik futbol sahası, kapalı ve açık yüzme havuzu, kapalı ve açık halı sahalar, fitness merkezi, açık ve kapalı kort tenisi sahalarının olması ve profesyonel yönetim anlayışı kulübümüzü güçlü kılmaktadır. Çağdaş yönetim anlayışıyla şehirle bütünleşen kulübümüz ilimiz amatör kulüplerine tesislerini açarak amatör kulüplere de destek vermektedir” diye konuştu.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 2
Bugün : 112
Bu Ay : 8992
Toplam : 8992

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom