Huzur Operasyonunda 312 Kişi İncelendi

21 Şubat tarihinde Malatya Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şube Müdürlüğü görevlilerince Kanalboyu Caddesi üzerinde gerçekleştirilen huzur operasyonunda 312 kişi incelendi.

Huzur Operasyonunda 312 Kişi İncelendi Malatya Asayiş

Dün Malatya Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şube Müdürlüğü görevlilerince Kernek Mahallesi Kanalboyu Caddesi üzerinde bulunan umuma açık istirahat ve eğlence yerlerine yönelik genel güvenlik ve asayiş yönünden denetim yapıldı. Konuyla ilgili Malatya Valiliği’nden yapılan yazılı açıklamada, 4 iş yerinin canlı müzik ruhsatı olmadan canlı müzik yaptığı, 4 iş yerinin nargile sunum belgesi olmadan nargile sunumu yaptığı, 1 iş yerinin kapalı alanında sigara içildiği, 4 iş yerinde toplam 12 çalışanın SGK kayıt belgesinin olmadığının tespit edildiği bildirildi.

Ayrıca bir iş yerinde müşteri konumunda bulunan bir şahıstan bir adet kurusıkı tabanca elde geçirildiği ve el konularak gerekli idari işlemlerin yapıldığı, yine bir iş yeri önünde bulunan bir şahıstan bir adet ruhsatsız tabanca ve tabancaya ait dört adet fişeğin ele geçirilerek el konulduğu ve gerekli adli işlemlerin yapıldığı kaydedildi.

Huzur operasyonunda toplamda 312 kişi incelendiği ve 2 kişinin aranan şahıslardan olduğu tespit edilerek gerekli adli işlemlerin yapıldığı ifade edildi.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 1
Bugün : 1
Bu Ay : 1
Toplam : 1

Son Eklenen Firmalar

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI

Lojman Taksi

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom