Öğrenci Dostu Onur Ödülü Verildi

Sivas Cumhuriyet Üniversitesi Aile Hekimliği Ana bilim başkanı Prof. Dr. Yeltekin Demirel’e Öğrenci Dostu Onur Ödülü verildi.

Öğrenci Dostu Onur Ödülü Verildi Malatya Haber

 YEŞİLDER (Yeşiltepe Eğitim Derneği) 5. Kuruluş yıl dönümü etkinlikleri kapsamında düzenlenen törenle Sivas Cumhuriyet Üniversitesi Aile Hekimliği Ana bilim başkanı Prof. Dr Yeltekin Demirel, Doğanşehir Belediye Başkanı Vahap Küçük, Prof. İbrahim Gezer ve Avukat Ali Bakan eğitime sundukları katkılardan dolayı YEŞİLDER tarafından Onur Ödülüne layık görüldüler.

Ali Nihat Bozatlı İlkokulunda düzenlenen Etkinliğe çok sayıda davetli katılırken, Yeşilyurt Kaymakamı Nesimi Babahanoğlu, Yeşilyurt İlçe Milli Eğitim Müdürü Cemal Kalay, Yeşilyurt Müftüsü Mehmet Çınar, Doğanşehir Belediye Başkanı Vahap Küçük, Eski Yeşilyurt Belediye Başkanı ve İşadamı Mehmet Kavuk, Eski İl Genel Meclis Başkanı Naci Şavata, Avukat Ali Bakan, Prof.Dr. Yeltekin Demirel,Prof.Dr.İbrahim Gezer , Battalgazi CHP İlçe Başkanı Selahattin Sarıoğlu , Seyran Mah Muhtarı Zihni Dönmez katıldı.

Kuran Tilaveti ile başlayan etkinlikte bir konuşma yapan Prof. Yeltekin Demirel “ Ben de Yeşiltepe’de doğup büyüdüm. Bizim topraklarımızda ihanette, bölücülükte, terör de yeşermez. Dün olduğu gibi bugünde bir yumruk gibi vatanımızı, milletimizi, inançlarımızı koruyacağız.

Şehitlerimizin acısını yüreğimizde yaşıyoruz. Cennet vatan yurdumuzun bir karış toprağından vazgeçemeyiz. Üniversiteler pırıl pırıl nesilleri yetiştirmek için vardır. Teröre, ihanete, bölücülüğe bulaşmış bir üniversite öğrencisi hayal edemiyorum. Bu devletin, bu milletin parasıyla,imkanlarıyla okuyacaksınız sonrada bu millete ihanet edeceksiniz. Bir bilim insanı olarak bu benim ağrıma gidiyor. “ dedi. Demirel daha sonra “öğrenci dostu “ onur ödülünü Yeşilyurt Kaymakamı Nesim Babahanoğlu’nun ellerinden aldı.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 1
Bugün : 1
Bu Ay : 1
Toplam : 1

Son Eklenen Firmalar

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI

Lojman Taksi

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom