Özek Güvenlik Sendikalaşıyor

Malatya’da özel güvenlik alanındaTürk-İş’e bağlı Güvenlik -İş Sendikası Malatya il temsilcisi olarak atanan Çetin Tatar, süreç ile ilgili açıklamalarda bulundu.

Özek Güvenlik Sendikalaşıyor Türkiye-Dünya

Çetin Tatar Türk İş’e Bağlı Güvenlik-İş Sendikası Malatya İl Temsilciliğine Atandı

 

Taşeron ile ilgili kadro tartışmalarında sonra doğru yaklaşırken , taşeron  işçilerin sendikalaşmasının önünü açan yasal düzenlemerin çıkması   sendikalaşma sürecine hız kazandırdı.

Malatya’da özel güvenlik çalışanları sendikalaşma yolunda çalışmalarına devam ettiği belirtildi.

Malatya’da özel güvenlik alanındaTürk-İş’e bağlı Güvenlik -İş Sendikası Malatya il temsilcisi olarak  atanan Çetin Tatar, süreç ile ilgili açıklamalarda bulundu. Yapılan açıklamada;

“Asıl iş, yardımcı iş ayrımına hayır diyoruz .Özel güvenlik asla yardımcı iş değildir. Görevi  esnasında her türlü hakaret ve küfürü işiten,  bıçaklanan, öldürülen özel güvenlik,  kendisinin yaptığı bir fiilden dolayı  yada kendisine yapılan bir fiilden dolayı tıpkı devlet memuru gibi yargılanıyorsa, o zaman özel güvenlik asıl iş demektir.

Özel güvenliğimizin yaşamış olduğu sıkıntıları yakından takip ediyor ve her zaman onların gözü kulağı olacağız, onların yanında bulunacağız. Güvenlik-İş Sendikası olarak öncelikli hedefimiz Türkiye genelinde bir çatı altında toplanmak, özel güvenlikçilerin geçim düzeylerini makul ve yaşanır bir seviyeye çıkarmaktır.  Bunun için de genel merkezimiz ile birlikte koordineli bir şekilde Malatyamızda çalışan tüm özel güvenlik görevlisi arkadaşlarımızı bu çatı altında toplanmaya davet ediyorum.” dedi

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 5
Bugün : 79
Bu Ay : 7225
Toplam : 7225

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom