Spor Loto Talihlisi Malayadan

Milli Piyango İdaresinin haftalık olarak düzenlediği şans oyunu Süper Loto’nun 1 milyon 351 bin 332 lira 30 kuruşluk büyük ikramiyesi Malatya’nın Battalgazi ilçesine çıktı.

Spor Loto Talihlisi Malayadan Malatya Haber

Yapılan çekiliş sonucu Süper Loto'da 02 03 11 34 40 ve 43 numaraları 1 kişiye 1 milyon 351 bin 332 lira 30 kuruş ikramiye kazandırdı. Kuponun Battalgazi İlçesi, Büyük Hüseyin Bey Mahallesi, Turfanda İş Merkezindeki 34 numaralı bayiden oynandığı tespit edildi.

Kuponu oynayan kişinin kimliği henüz bilinmezken, ikramiyeyi kazandıran numaraların oynandığı bayiinin yetkilisi Nevzat Gür, 6 sene önce de kendi bayilerinden bir kişinin ikramiye kazandığını belirtti.

Kuponun kendi bayilerinden oynanmasından dolayı mutlu olduklarını ifade eden Gür, talihli kişinin parasını hayırlı işler için kullanmasını ve hayrını görmesini temenni etti.

Şanslı kişinin Malatyalı olup olmadığını bilmediklerini söyleyen Gür, “Bu bayi çok yoğun bir noktada ve çok fazla insan gelip gidiyor o yüzden ikramiye kazanan kişinin Malatyalı olup olmadığını bilmiyoruz ama bir Malatyalı olarak bu paranın bir Malatyalıya çıkmasını isteriz” diye konuştu.

Talihlinin parasını henüz almadığını da kaydeden Gür “Belki de sayıları tutturduğunu bile daha bilmiyordur. Birkaç gün içinde parasını alır, bir seneye kadar zamanı var zaten. Aldığı parayı güle güle harcasın” şeklinde konuştu.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 1
Bugün : 1
Bu Ay : 1
Toplam : 1

Son Eklenen Firmalar

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI

Lojman Taksi

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom