Vatandaşlara Birlik, Beraberlik Çağrısı

GAP Gazeteciler Birliği Genel Başkan Yardımcısı Hamit Özpolat, Ankara’da yaşanılan terör olaylarına tepki göstererek, birlik, beraberlik ve sağduyu çağrısı yaptı.

Vatandaşlara Birlik, Beraberlik Çağrısı Malatya Haber

GAP Gazeteciler Birliği Genel Başkan Yardımcısı Hamit Özpolat yayımladığı kınama mesajında, millet olarak büyük bir üzüntü içerisinde olduklarını belirtti. Özpolat, “Ankara’da gerçekleşen patlamalar sonucunda vatandaşlarımızın yaşamlarını kaybetmesinin derin üzüntüsü içerisindeyiz. Masum vatandaşlarımıza yönelik vahşice, hunharca ve kalleşçe gerçekleştirilen, bu insanlık dışı, alçakça saldırıyı şiddetle kınıyoruz. Saldırıda katledilen ve tek suçu olay esnasında orada bulunma talihsizliği olan masum vatandaşlarımızın da yaşamlarını yitirmesi milletçe acısı tarifsiz duygular yaşamamıza neden olmuştur.

Terörün ve şiddetin her türlüsünü lanetliyor, bu insanlık dışı saldırıda hayatını kaybeden vatandaşlarımıza Allah’tan rahmet ailelerine ve yakınlarına sabır, yaralılara acil şifa diliyoruz. Gün birlik olma günüdür. Ülke olarak şiddete ve teröre karşı kayıtsız şartsız ortak bir duruş sergileme günüdür. Terör ve uzantılarının ülkemizden tümüyle sökülüp atılana kadar güvenlik güçlerimizin kararlı mücadelesinin ülkemizin birlik ve bekası, vatandaşımızın huzuru için kararlılıkla sürdürülmelidir. Toplum olarak sağduyumuzu kaybetmeden, milli ve manevi değerlere sahip çıkarak bu zor günlerde birbirimize kenetlenerek aşacağımıza, terörün amacına erişmesini engelleyeceğimize inancımız sonsuzdur” ifadelerini kullandı.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 11
Bugün : 468
Bu Ay : 6483
Toplam : 6483

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom