Bakan Tüfenkçi Ankarada'ki Saldırıyı Kınadı

Gümrük ve Ticaret Bakanı Malatya Milletvekili Bülent Tüfenkci, Ankara’daki bombalı saldırı ile ilgili yaptığı açıklamada saldırıyı kınadığını belirterek “Bu alçakça saldırıyla 79 milyon Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı hedef alınmıştır” dedi.

Bakan Tüfenkçi Ankarada'ki Saldırıyı Kınadı Malatya Siyaset

Bakan Bülent Tüfenkci, konuyla ilgili yaptığı yazılı açıklamada, dün akşam saatlerinde Ankara’da gerçekleştirilen bombalı saldırıyı lanetle kınadığını ifade etti. Saldırıyla 79 milyon Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı hedef aldığını belirten Tüfenkci, açıklamasını şöyle sürdürdü:

“Herkes iyi bilmelidir ki terör amacına ulaşamayacaktır. Devletimiz, bu saldırıların üstesinden gelecek iradeye ve güce sahiptir. Milletimizin, bu tür saldırılar karşısında sağduyuda birleşerek, kararlı bir duruş sergileyeceğine olan inancım tamdır. Bu haince saldırıyı gerçekleştirenler ve onların arkasındaki güçler kısa sürede deşifre edilerek, vahşeti Başkentimize servis edenler adalet önünde hesap vereceklerdir. Bu hainlerle ve onların işbirlikçileriyle mücadelemiz sonuna kadar devam edecektir. Terör örgütlerini kullanarak ülkemizi ve milletimizi hedef alanlar emellerine hiçbir zaman ulaşamayacaklardır.

Saldırıda hayatını kaybeden Türk Silahlı Kuvvetleri mensuplarımıza ve vatandaşlarımıza Cenab-ı Hak’tan rahmet niyaz ediyor, yaralı vatandaşlarımıza acil şifalar diliyorum. Yakınlarına ve milletimize sabır, metanet ve baş sağlığı diliyorum.”

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 8
Bugün : 626
Bu Ay : 6710
Toplam : 6710

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom