Şanlıurfa'da Malatya'yı Temsil Edecekler

Battalgazi Belediyesi Halkoyunları ekibi, Malatya’da yapılan Kulüpler Arası Halkoyunları Yarışması’nda 4 birincilik, bir de ikincilik derecesi aldı. Alınan bu sonuç ile birlikte Battalgazi Belediyesi Halkoyunları ekibi, 2 Nisan’da Şanlıurfa’da yapılacak olan bölge yarışmasında Malatya’yı temsil edecek.

Şanlıurfa'da Malatya'yı Temsil Edecekler Malatya Haber

Malatya’da yapılan Kulüpler Arası Halkoyunları Yarışması’nda 4 birincilik, bir de ikincilik derecesi alan Battalgazi Belediyesi Halkoyunları ekibi, aldıkları kupa ile birlikte Battalgazi Belediye Başkanı Selahattin Gürkan’ı ziyaret etti. Türkiye Halkoyunları Federasyonu Yönetim Kurulu Üyesi Kemal Deniz, Halkoyunları İl Temsilcisi Metin Seçer, İl Hakem Temsilcisi Selahattin Bozdemir ve Battalgazi Belediyesi Halkoyunları ekibinin Başkan Gürkan’ı ziyaretinde konuşan Halkoyunları İl Hakem Temsilcisi Selahattin Bozdemir, yarışma hakkında bilgiler vererek, “Battalgazi Belediyesi Kulüpler arası yarışmada 5 kategoride yarışmaya katıldı. 4 kategoride birinci bir kategoride ikinci oldu.

Desteklerini esirgemeyen Battalgazi Belediye Başkanı Selahattin Gürkan’a, Federasyon Yönetim Kurulu üyemiz sayın Kemal Deniz’e, il temsilcimize ve Antrenör arkadaşlara teşekkür ediyorum. İnşallah 2 Nisan’da Şanlıurfa’da yapılacak yarışmada ilimizi ve kültürümüzü en güzel şekilde temsil edip döneceğiz” dedi.

Battalgazi Belediye Başkanı Selahattin Gürkan ise alınan sonuçlardan dolayı duyduğu memnuniyeti dile getirerek, Battalgazi Belediyesi Halk oyunları ekibinin 5 kategoride yarıştığını belirtti. Gürkan, “Çocuklarımız bu güzel başarıya hazırlayan bu performansı göstermesini sağlayan değerli hocalarımızı da tebrik ediyorum. Öğrencilerimizin yetişmesi bu yarışmalarda dereceler alması için gösterdikleri gayret ve çabalardan dolayı kendilerini kutluyor ve tebrik ediyorum. Bir şehrin gelişmesi ve değişmesi ve ileriye temayüz etmesinin temel esprisi tüm alanlarda harekete geçerek başarılı olmasıdır.

Sadece hizmet belediyeciliği anlayışı içerisinde yürütülen bir belediyecilik anlayışımız yoktur. Bizim Belediyecilik anlayışımızın temelde 5 sacayağı vardır. Bunlar hizmet, sosyal belediyecilik, kültürel belediyecilik, çevrenin ve yeşilin korunması ve katılımcı belediyecilik anlayışıdır. Biz her alanda temayüz eden bir belediye arzuluyoruz. Kültürel ve sosyal belediyecilik anlamında kültür ve sosyal işlerinin yapmış olduğu çalışmaları da tebrik ediyorum” diye konuştu.

Gürkan, daha sonra 4 birincilik, bir de ikincilik derecesi elde eden Battalgazi Belediyesi Halkoyunları ekibine çeşitli hediyeler verdi.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 11
Bugün : 349
Bu Ay : 2833
Toplam : 2833

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom