Sorunlarını Hakan Kahtalı'ya İlttiler

Malatya Hafriyatçılar ve iş Makinecileri Derneği Başkanı Şemsettin Tüdün ve Yönetim Kurulu Üyeleri AK Parti Malatya İl Başkanı Hakan Kahtalı’yı ziyaret etti.

Sorunlarını Hakan Kahtalı'ya İlttiler Malatya Güncel

Kendilerini kabul ettiği için İl Başkanı Hakan Kahtalı’ya teşekkür eden Dernek Başkanı Şemsettin Tüdün “Mesleğimizdeki sorunları Hakan Bey’e ilettik kendileri de sağ olsunlar bizi dinlediler, bizde Malatya'mızda gayretli çalışmalarından dolayı kendilerine teşekkür ettik” diye konuştu. Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren İl Başkanı Kahtalı ise “Malatya’da, iktidar partisi olarak yatığımız hizmetler ortada. Özel sektörle ilgili çalışmalarımız da var. İlimizde yaşayan hemşehrilerimizin her türlü sorunlarını çözmek için elimizden gelen gayreti gösteriyoruz. Amacımız memleketi daha iyi noktalara taşımak” dedi.

Dernekleşmenin önemine dikkat çeken Kahtalı, "Birlik ve beraberlik olmazsa her ağızdan farklı sözler çıkar. Söz tek merkezli olursa bir anlam ifade ediyor. Harfiyatçılık çok zor bir iş çalışanlar açısından. Biz AK Parti olarak sorunlarınızı çözmek açısından her zaman sizin yanınızdayız ve elimizden ne gelirse onu yapacağız” şeklinde konuştu.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 1
Bugün : 1
Bu Ay : 1
Toplam : 1

Son Eklenen Firmalar

Malatya Metro Market

FİRMA DETAYI

Malatya Yorgan Yıkama ve Köpüme

FİRMA DETAYI

Simge Teknik Servis

FİRMA DETAYI

Kardeşler Sakatat Asis Et Gıda

FİRMA DETAYI

Ağabey Deri

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom