AKP Gençlerinden Genç Askon'a Ziyaret

AK Parti Malatya Yeşilyurt Gençlik Kolları Başkanı Abdulaziz Aslan ve yürütme kurulu üyeleri, Genç Askon Malatya Şubesi’ni ziyaret etti.

AKP Gençlerinden Genç Askon'a Ziyaret Malatya Siyaset

Sivil toplum kuruluşları ile irtibat içerisinde olduklarını ve sivil toplum kuruluşlarına çok önem verdiklerinin ifade eden AK Parti Malatya Yeşilyurt Merkez İlçe Gençlik Kolları Başkanı Abdulaziz Aslan, sivil toplum kuruluşlarıyla her fırsatta bir araya gelmeye çalıştıklarını kaydetti.

Aslan, “Temel düşüncemiz, ülkemizi hep birlikte nasıl ileri taşırız. Sivil toplum kuruluşları ile istişare ediyoruz. İstişarelerde çok güçlü fikirler çıkıyor” dedi. Başkanlık sistemi hakkında da konuşan Aslan, “Başkanlık sistemi Türkiye’de siyasi istikrarın, güçlü iktidarın oluşması için şarttır. Ne yazık ki başkanlık sisteminin önemini bilmeyen muhalefet her zaman olduğu gibi buna da karşı çıkmaktadır. Bizim için ülke menfaatleri her şeyden önemlidir. Başkanlık sistemi için her hangi bir seçimde sivil toplum kuruluşlarının AK Parti’ye destek vereceğini umuyoruz. Yaptığımız her çalışma yeni Türkiye yolunda birer adımdır” şeklinde konuştu.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Genç Askon Malatya Şube Başkanı Levent Ruşen Doğan ise Türkiye için ellerinden ne geliyorsa yapmaya hazır olduklarını belirtti. Doğan, “Başkanlık sisteminin bu ülkenin daha güçlü bir ülke olması için şart olduğunu biliyoruz. AK Parti’nin sivil toplum kuruluşlarına önem vermesi, fikirlerimizi önemsemesi bizleri ziyadesiyle memnun ediyor. Ziyaretleri için AK Parti Malatya Yeşilyurt Merkez İlçe Gençlik Kollarına teşekkür ediyorum” diye konuştu.

Konuşmalardan sonra Aslan, Doğan’a sembolik olarak tablo hediye etti.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 1
Bugün : 1
Bu Ay : 1
Toplam : 1

Son Eklenen Firmalar

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI

Lojman Taksi

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom